20 Hot Blast

20 Hot Blast

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 20 Hot Blast zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
30 €
Úroveň:
Diamonds
19 €
Úroveň:
Hearts
1656 €
Úroveň:
Spades
22574 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Retro automat 20 Hot Blast s modernými bonusmi

Pokiaľ sa radíte k skupine hráčov, ktorí v online kasínach dávajú prednosť klasickým automatom pred tými modernými, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Pri online hracom automate 20 Hot Blast od spoločnosti EGT pocítite závan nostalgie a vrátite sa do „starej školy“.

Výherný automat 20 Hot Blast pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava, pričom symboly na hernej línii musia nasledovať v neprerušovanom slede. Ide o retro automat, čiže na valcoch sa točia notoricky známe symboly ovocia doplnené o BAR-y, zvony a sedmičky. Aby sa hra nestala po čase fádnou, autori do nej umne zamiešali niekoľko bonusových prvkov a špeciálnych vlastností. Poďme si ich postupne predstaviť.

Aké bonusy vám dopomôžu k výhre?

  • Wild symbol – je ním zapálená čierna bomba. Objavuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše má expandujúcu vlastnosť, čiže sa dokáže rozšíriť po celom valci.
  • Scatter symbol – je ním zelený mešec so znakom amerického dolára. Objavuje sa na všetkých piatich valcoch, no za jeho vytočenie obdržíte podobne ako na slote 20 Super Hot iba okamžitú výhru – 5, 50 alebo 500-násobok stávky.
  • Toppling Reels – po vytočení každej výhernej kombinácie symboly z nej zmiznú a na ich miesto zosadnú symboly, ktoré boli nad nimi. Takýmto spôsobom môže dôjsť k zisku nových výherných kombinácii. Ak sa tak stane, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Zisk ďalších a ďalších výherných kombinácii násobiteľ výhier zvyšuje o +1, čiže x2, x3, x4, x5, atď.
  • Gamble (Risk) – každú výhru sa môžete pokúsiť niekoľkokrát znásobiť. Pokiaľ uhádnete farbu zahalenej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Po nesprávnom tipe však u ňu prídete.
  • Progresívne Jackpoty – ak ste už hrali Burning Hot alebo ďalšie EGT automaty, viete že sú 4 a ich hodnoty sú zobrazené nad valcami. Neustále rastú, pretože z každej stávky hráča týchto automatov putuje maličká čiastka práve do tohto banku. Do hry o niektorý z atraktívnych Jackpotov vstupujete vtedy, ak sa na valcoch objaví nápis Jackpot Cards. Vašou úlohou bude vybrať z 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým znakom.

Online automat 20 Super Blast aj v kasíne eTipos.sk

Online automat 20 Hot Blast je návratom ku klasike, no jeho bonusové vybavenie dokáže upútať pozornosť všetkých hráčov. Aj takých, ktorí bažia po moderne. Keď k tomu pripočítame skvelé vintage prevedenie a jednoduchú funkcionalitu, dovolíme si tvrdiť, že nuda na tomto automate nehrozí. Veď skúste i vy a uvidíte. Automat nájdete v slovenskom online kasíne eTipos.sk, samozrejme aj s možnosťou hrať cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty