20 Super Hot

20 Super Hot

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 20 Super Hot zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
30 €
Úroveň:
Diamonds
19 €
Úroveň:
Hearts
1656 €
Úroveň:
Spades
22574 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Radšej menej či viac výherných línií?

Pri výbere z klasických ovocných automatov preferujete radšej menej alebo viac výherných línií? Spoločnosť EGT má vo svojom portfóliu skvelú sériu automatov Super Hot s 20, 40 a 100 výhernými líniami. Vybrať si teda nebude problém. Nedávno sme si posvietili na online slot 100 Super Hot, no a tentoraz sme preskúmali ten s 20 výhernými líniami. Sú na vlas rovnaké, líšia sa iba v skladbe, počte výherných línii a mierne odchýlky sú vo výhernej tabuľke.

Výherný automat 20 Super Hot má 5 valcov a 4 riadky. Aj tu platí, že výherné kombinácie sú platné v jednom jedinom smere a to zľava doprava. Ak by sa vám podarilo vytočiť viac výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách, všetky sa pekne sčítajú. Neprídete teda o žiadnu výhernú kombináciu.

Tradičné aj bonusy

Hrací automat 20 Super Hot je zaodetý do klasického šatu, čiže na ňom nájdete typické ovocné symboly, ktoré dopĺňajú neovocné bonusové symboly. Tými sú Wild symbol a Scatter symbol. Wild symbolom je červená sedmička, ktorá ako žolík supluje chýbajúce symboly výhernej kombinácie. Navyše dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, čoho výsledkom je atraktívna výhra. Získať za ňu môžete 2, 20 alebo 50-násobok stávky. O niečo viac dostanete za Scatter symbol, ktorým je žltá päťcípa hviezda. Tu by sa teraz patrilo napísať, koľko freespinov táto hviezda aktivuje, pravda? Žiaľ, za vytočenie minimálne troch Scatter symbolov podobne ako pri automate Caramel Hot žiadne voľné pretočenia neobdržíte. A to je veľká škoda. Tento nemilý fakt mierne vykompenzovali hodnoty výherných kombinácii vyskladaných zo Scatter symbolov. Získať môžete 5, 20 a 500-násobok stávky, čo je už slušné číslo, nemyslíte?

V hre aj 4 progresívne Jackpoty. Ako ich rozbiť?

Ak by vás absencia freespinov od online automatu 20 Super Hot odrádzala, vedzte, že sú na ňom ešte dve špeciálne funkcie, vďaka ktorým môžete dosiahnuť štedrejšie výhry. Prvou je funkcia Gamble (Risk). Pre tých, ktorí ju nepoznajú, len stručne vysvetlíme, že slúži na zdvojnásobenie výhier. Stačí, ak uhádnete farbu zakrytej karty. Tou druhou sú 4 progresívne Jackpoty, ktoré sa medzi hráčmi tešia veľkej obľube. Ich hodnoty sú zobrazené nad valcami a všetky pekne narastajú. Je to dôsledkom toho, že sú súčasťou siete viacerých EGT automatov, ktoré hrá naraz veľa hráčov. A aby ste sa dostali do hry o jeden z nich, musí sa na automate objaviť nápis Jackpot Cards. Pokiaľ sa tak udeje, vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým kartovým znakom.

Automat 20 Super Hot aj zadarmo na eTipos.sk

Na online automate 20 Super Hot nájdete všetko to, čo by mali klasické hracie automaty obsahovať. Možno chýbajú už len tie freespiny. No ak máte radi retro a rýchle točenie valcov, online slot 20 Super Hot vám vrelo odporúčame. Nájdete ho aj v slovenskom kasíne eTipos.sk, kde si ho môžete zahrať aj úplne zadarmo. Pokiaľ by sa vám málilo, skúste verziu s viacerými výhernými líniami.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty