40 Super Hot

40 Super Hot

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 40 Super Hot zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
30 €
Úroveň:
Diamonds
19 €
Úroveň:
Hearts
1656 €
Úroveň:
Spades
22574 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Ovocná klasika Super Hot so 40 výhernými líniami

Na našich stránkach ste si už mohli prečítať viaceré recenzie výherných automatov zo série Super Hot od EGT. Túto ovocnú sériu klasických online slotov uzatvárame ďalšou „mašinkou“ s názvom 40 Super Hot, tentokrát so 40 výhernými líniami Ak hrávate radi retro automaty, poďte sa s ňou bližšie zoznámiť.

Online hrací automat 40 Super Hot sa od verzie 20 Super Hot až tak moc nelíši. V podstate je rozdielna iba skladba a najmä počet výherných línii. Automat tvorí 5 valcov a 4 riadky. Ak sa vám 20 či týchto 40 výherných línii zdá stále málo, môžete si v online kasíne vyskúšať aj 100-líniovú verziu tohto klasického automatu.

Rovnako ako tomu bolo pri spomínaných súrodencoch z tejto série hier, aj na automate 40 Super Hot platia výherné kombinácie zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci vľavo. Vytočiť je potrebné minimálne tri rovnaké symboly na susedných valcoch. Pokiaľ by ste vytočili viacero výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách, o nič neprídete. Všetky kombinácie sa sčítajú.

Za 3x Scatter symbol až 500-násobok stávky

Keďže ide o klasický ovocný automat, na valcoch sa točia symboly čerešní, sliviek, pomarančov, citrónov, melónov a hrozien. Okrem nich sú tu i dva bonusové symboly. Sú identické ako vo verziách 20 Super Hot a 100 Super Hot. Wild symbolom je červená sedmička, ktorá v pozícii žolíka dopĺňa v prípade potreby chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Navyše môže aj tento symbol zostaviť vlastnú výhernú kombináciu. Ďalej je tu Scatter symbol, ktorým je žltá hviezda. Čo je veľká škoda, neaktivuje žiadne freespiny. S týmto nepochopiteľným nedostatkom sme sa nielen pri EGT automatoch už pár krát stretli. Dostať za ňu môžete „iba“ okamžitú výhru a to 5, 20 alebo 500-násobok stávky.

Progresívne Jackpoty rastú

Absenciu voľných pretočení kompenzuje aspoň možnosť hrať o jeden zo 4 progresívnych Jackpotov, ktorými disponujú všetky verzie automatov z tejto série. Čím viac hráčov hráva v kasíne automaty s progresívnymi Jackpotmi, tým rýchlejšie rastú. Ich aktuálne hodnoty vidíte stále počas hry priamo nad valcami automatu. Chcet zabojovať o jeden z nich? Čakajte na 3 symboly Jackpot Cards na valcoch a bonusová hra o jeden z nich bude vaša.

Kompletná séria Super Hot v kasíne eTipos.sk

Tak čo, zvolíte si 20, 40 alebo 100 výherných línii? Ktorú verziu EGT ovocného automatu zo série Super Hot si zvolíte? Voľba je už na vás, no každopádne by ste mali vedieť, že všetky tri verzie nájdete aj v slovenskom kasíne eTipos.sk. A ako inak, vyskúšať si ich môžete zdarma aj na svojom mobilnom zariadení.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty