Egypt Sky

Egypt Sky

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Egypt Sky zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
30 €
Úroveň:
Diamonds
19 €
Úroveň:
Hearts
1656 €
Úroveň:
Spades
22574 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Zahrajte sa na hľadača pokladov

Staroveký Egypt bol odjakživa stredobodom záujmu mnohých cestovateľov, vedcov, archeológov a bádateľov. Faraóni boli obklopení nesmiernym bohatstvom a zanechali po sebe množstvo doteraz ešte neobjavených pokladov. A práve ten je magnetom pre rôznych hľadačov pokladov a vykrádačov hrobiek. Pridajte sa k nim na etipos.sk prostredníctvom online hracieho automatu Egypt Sky a pokúste sa uchmatnúť si svoj podiel.

Hrací automat Egypt Sky od spoločnosti EGT tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Široká škála bonusov

Ako sme už spomínali, téma automatu je podobná známym kúskom od Synot Games ako Solar God či Book of Secrets. I keď graficky mierne zaostáva, na dobrodružnej ceste za egyptským pokladom môžete využiť niekoľko špeciálnych bonusových vlastností. Tým prvým je Wild symbol vyobrazený ako kríž, ktorý sa objavuje sa na 2., 3. a 4. valci. Ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no navyše má aj aj expandujúcu funkciu. Ak je súčasťou výhernej kombinácie, rozšíri sa na všetky 4 riadky, čo vedie k zisku niekoľkých výherných kombinácii súčasne.

Zaujímavejší pre ešte vyššie výhry je Scatter symbol v podobe oázy. Vďaka nemu sa dostanete do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Za tri Scatter symbol získate 3 voľné pretočenia, za štyri 5 a za päť až 7 voľných pretočení. Počas točenia zadarmo vstupuje do hry ešte jedna zaujímavá funkcia. Akonáhle sa na valci objaví Wild symbol, expanduje po celom valci a ostáva na svojom mieste až konca voľných pretočení. Nie je žiadny unikát mať na valcoch pred štvrtým alebo piatym freespinom až tri valce zostavené čisto len z divokých symbolov.

Taktiež môžete výhru niekoľkokrát znásobiť, a to maximálne 5-krát. Po kliknutí na tlačidlo Gamble (Risk) sa presuniete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny jej stratu.

4 progresívne Jackpoty

S bonusovou výbavou slotu Egypt Sky sme ešte neskončili. Veľkým plusom toho výherného automatu sú aj 4 progresívne Jackpoty. V lište nad valcami vidíte ich aktuálny stav. Samotná hra o progresívne Jackpoty sa spúšťa náhodne, kedykoľvek. Pokiaľ by sa vám spustila, spomedzi 12 kariet otočenými lícom dole musíte vybrať 3 karty rovnakej farby. Tu to všetko stojí a padá na šťastí a náhode.

Odmena sa dostaví

Na záver malá rada. Pokiaľ by sa vám spočiatku na hracom automate Egypt Sky príliš nedarilo, nezúfajte a len vytrvajte. V našom prípade to bolo tak, že keď už nám dochádzal rozpočet pri zapnutej funkcii Autoplay a hranie sme chceli ukončiť, začalo sa nám dariť a vytáčali sme čoraz viac Scatter symbolov. No a v bonusovej hre s freespinami sme sa dočkali zaslúžených odmien. Slot odporúčame skúseným, ale i začínajúcim hráčom.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty