Flaming Hot

Flaming Hot

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Flaming Hot zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
30 €
Úroveň:
Diamonds
19 €
Úroveň:
Hearts
1656 €
Úroveň:
Spades
22574 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Ovocná klasika od EGT

Na trhu s online kasínovými hrami je ovocných automatov neúrekom, možno najviac spomedzi všetkých žánrov. Vybrať si ten pravý nie je teda žiadna sranda. Niekto preferuje automaty nabité rôznymi bonusmi, iný si zase pri výbere zakladá na vizuálnom prevedení, ďalší dáva prednosť úplnej obyčajnosti a jednoduchosti. Do takejto kategórie spadá aj online slot nazvaný Flaming Hot.

Výherný automat Flaming Hot je dielom spoločnosti EGT a ako už na prvý pohľad vidieť, ide o pravú nefalšovanú ovocnú klasiku. Nenáročná grafika, notoricky známe zvukové efekty a zopár základných bonusov. O tom však neskôr. Najprv treba uviesť, že automat sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii platí iba tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Medzi ovocnými symbolmi sa objavujú aj dva neovocné symboly – Bar a Sedmička. Tie majú v hre najvyššiu hodnotu.

Základné bonusy doplnené o progresívne Jackpoty

Pokiaľ ste priaznivcom širokej ponuky bonusov, nasledujúce riadky vás nepotešia. Na automate Flaming Hot sa točí Wild symbol, ktorý v úlohe žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalej je tu Scatter symbol, za ktorý však nezískate freespiny, ale iba okamžitú výhru. Absencia voľných pretočení nás podobne ako pri slotoch Burning Hot či Royal Secrets zamrzela a označujeme to za veľké negatívum tohto automatu. Na navýšenie výhier však môžete využiť funkciu Gamble (Risk). Aby ste výhru zdvojnásobili, musíte uhádnuť farby zahalenej karty. Relatívne slabú bonusovú štruktúru automatu Flaming Hot však kompenzujú obľúbené progresívne Jackpoty. V hre sú dokonca až štyri. Ich aktuálne hodnoty sú vyobrazené v hornom riadku na valcami. Získať ich je celkom obťažné, pretože všetko závisí iba od šťastia a náhody. Možnosť zahrať si o daný Jackpot dosiahnete vtedy, ak sa na automate objaví symbol Jackpot Cards, po čom si budete vyberať spomedzi 12 zakrytých kariet. Nájsť musíte 3 karty rovnakého druhu. Pokiaľ sa vám to podarí, Jackpot je váš.

Flaming Hot nájdete aj na eTipos.sk

Hrací automat Flaming Hot nájdete aj v bohatej ponuke online kasína eTipos.sk. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii. Z uvedeného vyplýva, že automat Flaming Hot je určený skôr začínajúcim hráčom. Pokiaľ sa medzi nich radíte, smelo do neho. Skúste z neho vydolovať čo najviac a pri troche šťastia získať aj nejaký ten progresívny Jackpot. Čo keď je určený práve vám?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty