Shining Crown

Shining Crown

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Shining Crown zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
30 €
Úroveň:
Diamonds
19 €
Úroveň:
Hearts
1656 €
Úroveň:
Spades
22574 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Sú rôzne kategórie hráčov online automatov. Niektorí obľubujú sloty nadupané inovatívnymi bonusmi, ďalší inklinujú k retrom hrám, aby si tak zaspomínali na svoje začiatky a iným zase ide čisto len o zahnanie nudy. Ak patríte k tým hráčom, ktorí prečačkané automaty nemusia, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Predstavujeme vám automat nesúci názov Shining Crown. Vrátite sa s ním v čase o niekoľko desiatok rokov vzad.

Online výherný automat Shining Crown, ktorý je produktom spoločnosti Amusnet, autori vyskladali do tradičných 5 valcov a 3 riadkov. Výherných línii je na ňom 10. Sú fixne dané. Aj tu platí obvyklé pravidlo, že výherné línie je možné získať iba v jednom smere a to zľava doprava. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítajú.

Ako získať 500-násobok stávky?

Keďže ide o klasický slot, na valcoch sa točia typické symboly ovocia doplnené o červenú Sedmičku. Práve tento neovocný prvok je v hre symbolom s najvyššou hodnotou. Za 5 vytočených sedmičiek získate obdivuhodný 500-násobok stávky. Čo sa týka ovocných symbolov, vyššie výhry prináša hrozno a melón, o niečo nižšie čerešňa, citrón, slivka a pomaranč.

Základné údaje máme za sebou, prejdime teraz k tomu podstatnému a tým sú bonusy. Nie je ich málo. Ako prvý uvedieme Wild symbol s expandujúcou schopnosťou. Vyobrazený je ako kráľovská koruna a v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Akonáhle môže byť súčasťou ďalších výherných línii, rozšíri sa po celom valci. To má za následok zisk niekoľkých výhier súčasne.

Namiesto freespinov až 4 progresívne Jackpoty

Nechýba ani ďalší stabilný bonusový symbol – Scatter. A na automate Shining Crown sú rovno dva – Hviezda a Dolárovka. Tu však musíme uviesť, že ani jeden z nich neprináša freespiny. Malé pokarhanie pre autorov hry. Za oba dostanete „len“ okamžité výhry podobne ako na automatoch Burning Hot či Royal Secrets. Pokiaľ by sa vám ale málili, využiť môžete funkciu Gamble (Risk), ktorá slúži na ich zdvojnásobenie.

Čo je ale potešujúce, na slote sú v hre až 4 progresívne Jackpoty. Pre tých, ktorí automaty od Amusnet poznajú, nejde o žiadnu svetobornú novinku. Hra o jackpoty je postavená na čírej náhode. Hrať o ne neviete nijako ovplyvniť. Ich hodnoty vidíte v hornej časti obrazovky. Keď sa počas hrania objaví nápis Jackpot Cards, môžete si gratulovať. V tomto momente hráte o vysnívané jackpoty. Vašou úlohou je spomedzi 12 zahalených kariet nájsť tri rovnakého druhu. V prípade, že ich nájdete, príslušný jackpot je váš.

Hrajte zadarmo na eTIPOS.sk, aj cez mobil

V online kasíne eTIPOS.sk si môžete hrací automat Shining Crown zahrať na začiatok úplne zadarmo. Netreba vykonať žiadny prevod, vklad, či dokonca ani registráciu. Jednoducho kliknete na tlačidlo „hrať pre zábavu“ a ste v hre. Automat je dostupný aj v mobilnej verzii. Podarí sa vám dostať do hry o progresívne Jackpoty? Držíme palce!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty