Zodiac Wheel

Zodiac Wheel

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Zodiac Wheel zadarmo

Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
16 €
Úroveň:
Diamonds
26 €
Úroveň:
Hearts
116 €
Úroveň:
Spades
2285 €
SYNOT TIP Amusnet Jackpot Cards

Osud vašich výhier je vo hviezdach

Veríte, že máte svoj osud vpísaný do hviezd? Alebo ešte lepšie, že je do nich vpísaný osud vašich výhier? Nuž, nejdeme nad touto otázkou polemizovať, od toho tu nie sme, radšej vám predstavíme ďalší z online automatov spoločnosti EGT, ktorý pribudol do ponuky hier slovenských kasín. Nesie názov Zodiac Wheel a je postavený práve na téme astronómie.

Hrací automat Zodiac Wheel tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných výherných línii, podobne ako je konštruovaný napríklad aj výherný automat Burning Hot. Práve s týmto automatom má toho Zodiac Wheel totiž spoločného viac. Poďme si teda rozobrať bonusovú výbavu, ktoré všetky môžete na ceste za astronomickými výhrami využiť.

Skvelé, divoký symbol expanduje!

Dôležitú rolu zohráva Wild symbol v podobe kolesa zverokruhu. Objavuje sa na valcoch 2, 3 a 4. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. To ale nie je všetko. V prípade, že je divoký symbol súčasťou výhernej kombinácie, expanduje (rozšíri sa) po celom valci, teda na všetky tri riadky a vy tak môžete získať niekoľko výherných kombinácii naraz.

Ďalšími špeciálnymi symbolmi sú až dva Scatter symboly. Prvý je vyobrazený ako mapka a objavuje sa na 1., 3. a 5. valci. Ak ich na nich vytočíte, získate 20-násobok stávky. Druhým Scatter symbolom je kniha. Tá sa objavuje na všetkých piatich valcoch. Pokiaľ by sa vám ju poradilo na nich vytočiť, získate 100-násobok stávky. Čo je pre nás záhadou a čo nás mierne sklamalo bol fakt, že ani prostredníctvom jedného zo Scatter symbolov nie je možné aktivovať bonusovú hru s freespinami. Trochu nelogický ťah od autorov hry, rovnako ako už pri spomínanom Burning Hot.

Najvyššiu hodnotu na výhernom automate Zodiac Wheel má symbol starého veštca. Pri vytočení troch jeho symbolov dostanete 10-násobok stávky, za štyri až 40-násobok, no a za päť dokonca až 600-násobok stávky. Pecka!

Čakajú na vás 4 progresívne Jackpoty

Z absencie voľných pretočení si nemusíte robiť ťažkú hlavu. K dispozícii máte ďalšie dve možnosti, cez ktoré sa dá vyšplhať k hviezdnym výhram. Tou prvou je obľúbená funkcia Gamble (Risk). Každú jednu výhru môžete zdvojnásobiť. Stačí správne uhádnuť, akej farby bude nasledujúca karta. Ak uhádnete, výhru zdvojnásobíte, no ak nie, o výhru prídete. Záleží len na vás, či podstúpite toto riziko.

Druhou je možnosť hrať o 4 progresívne Jackpoty, ktorých priebežný stav vidíte v riadku hore nad valcami. Ide o náhodne sa vyskytujúcu vedľajšiu hru. V nej si z 12-tich kariet, ktoré sú otočené lícom dole, vyberiete 3. Pokiaľ sa vám podarí vybrať všetky tri karty rovnakej farby, trafili ste klinec po hlavičke. Vyhrávate Jackpot. Tu vám nepomôže nič iné ako len obyčajné šťastie.

Pošteklite šťastenu pri hre v kasíne

Pri správnej konštelácii hviezd by ste sa mohli na tomto slote dopracovať k naozaj parádnym výhram. Čo tak vyskúšať šťastie, veď človek nikdy nevie, kedy sa prikloní na jeho stranu. Skúste si zahrať online automat Zodiac Wheel v kasíne a ak ešte nemáte vytvorený hráčsky účet, nezabudnite využiť kasínové bonusy pre nových hráčov.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

synottip logo

Získaj bonus za prvé 4 vklady:
100% bonus za prvý vklad
Pretoč 30x svoj prvý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 100%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 4 000 EUR.
75% bonus za druhý vklad
Pretoč 25x svoj druhý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 75%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 3 000 EUR.
50% bonus za tretí vklad
Pretoč 20x svoj tretí vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 50%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 2 000 EUR.
25% bonus za štvrtý vklad
Pretoč 15x svoj štvrtý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 25%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 1 000 EUR.

Získaj prvých 250 zatočení úplne bez rizika. Tie sa aktivujú automaticky po dokončení registrácie.

K dispozíciíí budeš mať ďalších 640 free spinov podľa výšky štvrtého vkladu na svoj hráčsky účet.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty