100 Cats

100 Cats

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 100 Cats zadarmo

Prinesú vám mačky na valcoch šťastie?

Zvieratá a hracie automaty? Pomerne netradičná kombinácia, no pre autorov kasínových hier hravo zvládnuteľné. Online slot 100 Cats od Amusnet (bývalé EGT Interactive) poteší najmä milovníkov mačiek, pretože je ich na ňom hneď niekoľko. Povráva sa, že čierna mačka prináša nešťastie, no vy sa báť nemusíte. Tento automat prináša iba zábavu a skvelé výhry. Poďte sa s nami na neho pozrieť.

V prvom rade treba uviesť, že výherný automat 100 Cats je vytvorený z 5 valcov, 4 riadkov a teraz sa podržte, až 100 výherných línii. Pokiaľ by sa vám to zdalo enormne veľa, ich počet si môžete zredukovať (1, 20, 30, 50 a 100). Aj tu platí klasické pravidlo, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať doprava. Je možné, že sa vám podarí vytočiť niekoľko výhernej kombinácii na jednej línii. Vtedy platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pri vytočení výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách naraz neprídete o žiadnu z nich. Všetky výhry sa spočítajú.

Klasická výbava bonusov

Pokiaľ už Amusnet automatové hry poznáte, veľmi dobre viete, že netrú biedu na bonusy. Medzi rôznymi plemenami mačiek sa točí aj symbol zvodnej blondínky. Okrem toho, že ide o symbol s najvyššou hodnotu, je i Wild symbolom. To v praxi znamená, že ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalej je tu Scatter symbol, vďaka ktorému si môžete zahrať bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Objavuje sa iba na druhom, treťom a štvrtom valci. Aby ste získali 10 freespinov, musíte tento symbol vytočiť na všetkých troch spomínaných valcoch súčasne. Aj počas hrania freespinovej hry je možné získať ďalšia točenia zdarma.

Každú svoju výhru môžete skúsiť niekoľkokrát zdvojnásobiť. Po kliknutí na tlačidlo Gamble (Risk) prejdete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu nasledujúcej karty v balíku. Správny tip výhru ihneď zdvojnásobí, pri nesprávnej voľbe o ňu prídete.

Na automate 100 Cats aj 4 progresívne Jackpoty

Rovnako ako pri automatoch Burning Hot alebo Egypt Sky, aj tu je možnosť získať jeden zo štyroch progresívnych jackpotov. Ich aktuálne hodnoty vidíte na lište hore nad valcami. V podstate ide o náhodnú hru. Neostáva vám nič iné, iba čakať, či sa šťastie na vás usmeje a hru o nejaký progresívny Jackpot spustí. Ak by aj hej, potom budete musieť spomedzi 12 zakrytých kariet nájsť 3 s rovnakým symbolom.

Zahrajte si automat 100 Cats v kasíne

Tak čo poviete, pozdáva sa vám online slot 100 Cats? Nič vám nebráni, aby ste si ho sami vyskúšali, kľudne aj zadarmo v online kasíne. Stačí kliknúť „hrať pre zábavu“ a s mačkami môžete veselo zatočiť. Ak však mačky nemáte v obľube, v širokej ponuke automatových hier si určite niečo fajné vyberiete.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty