100 Super Hot

100 Super Hot

Hraj v kasíne

Už ste hrali automat so 100 výhernými líniami?

Máte svoj obľúbený ovocný automat? Pri enormnej ovocnej ponuke to zrejme nebude len jeden, pravda? Ak predsa len taký nemáte, šancu by ste mohli dať online výhernému automatu 100 Super Hot. Jeho názov znie tak trochu bombasticky, no a bombasticky v istom zmysle aj je. Hneď si vysvetlíme prečo.

Ako už samotný názov online slotu 100 Super Hot napovedá, rovnako ako 100 Cats obsahuje až 100 výherných línii. A to je na začiatok celkom príjemné zistenie. Výherné kombinácie môžete teda získavať v radovo desiatkach rôznych kľukatých smeroch. Všetky sú vyobrazené v tabuľke. Pri každej platia dve pravidlá: začínať musia na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Čo sa týka jeho skladby, má 5 valcov a 4 riadky.

4 progresívne Jackpoty

Pokiaľ ste už prišli do kontaktu s hrami od spoločnosti EGT, veľmi dobre viete, že ich automaty disponujú niekoľkými špeciálnymi funkciami či bonusmi. Na 100 Super Hot vám k atraktívnejším výhram pomôže najmä Wild symbol. Ide o žolíka a je ním červená sedmička. Okrem toho, že v prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácii ho automaticky doplní, i divoký symbol dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. A odmena za to je naozaj parádna. Nechytajú sa na ňu ani výherné kombinácie ostatných symbolov ovocia. Avšak je tu ešte jeden symbol, za ktorý dostanete oveľa viac. Je to hviezda a je Scatter symbolom. Tu ale trochu „zahundreme“, pretože cez symbol Scatter sa rovnako ako pri 27 Wins nedajú získať žiadne freespiny. To nás dosť zamrzelo.

Naše rozčarovanie nad Scatter symbolom mierne vykompenzoval fakt, že na automate je aj funkcia Gamble, ktorou sa dá niekoľkokrát zdvojnásobiť získaná výhra. Ďalej sú tu aj populárne 4 progresívne EGT Jackpoty a hra s nimi má potrebné grády a vzrušenie. Veď človek nikdy nevie, či sa práve na neho neusmeje šťastie a na automate sa neobjaví nápis Jackpot Cards! Pokiaľ by sa vám ukázal, chopte sa svojej šance. Vašou úlohou bude nájsť 3 karty s rovnakým znakom z 12 zakrytých. Aký znak nájdete, taký Jackpot pristane na vašom hráčskom konte.

Hrajte automat 100 Super Hot v kasíne

100 Super Hot možno označiť za tradičný ovocný slot. Najväčším lákadlom je nepochybne 100 výherných línii a 4 progresívne Jackpoty. Ak by sa ňom dali získať aj nejaké freespiny, pokojne by sme si ho uložili do záložiek na našom webovom prehliadači. Skúste si ho aj vy, možno sa stane aj vaším obľúbencom.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty