2 Dragons

2 Dragons

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 2 Dragons zadarmo

Dvoch drakov sa netreba báť

Mýtickí draci odnepamäti naháňali ľuďom strach. Na online výhernom automate 2 Dragons sú však postavení do úlohy tvorov, vďaka ktorým si môžete svoje hráčske konto príjemne zveľadiť. Je dielom spoločnosti EGT a jej vývojári sa inšpirovali čínskou kultúrou, kde sú tieto „príšery“ uctievané. No a pri správnej konštelácii šťastia ich na online slote 2 Dragons budete možno uctievať i vy.

5 valcov, 3 riadky a ľubovoľne nastaviteľných až 20 výherných línii. To sú základné charakteristiky hracieho automatu 2 Dragons. Hrať môžete teda s 1, 5, 10, 15 alebo všetkými 20 výhernými líniami, záleží len na vás. Ako obvykle, aj tu platí, že výherné kombinácie, zložené minimálne z troch rovnakých symbolov, musia začínať na prvom valci zľava a reťazovo pokračovať smerom doprava. Pokiaľ by ste na jednej línii vytočili viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Voľné pretočenia a aj 4 progresívne jackpoty

Automatová hra disponuje notoricky známou bonusovou výbavou. Tieto základné výrazy hracích automatov a ich význam určite poznáte – Wild symbol, Scatter symbol, freespiny a funkcia Gamble (Risk). Navyše je tu možnosť vziať si niektorý zo 4 progresívnych EGT jackpotov. Ale nepredbiehajme. Wild symbolom je zlatý drak. Ide o žolíka, ktorý v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Drak v striebornom prevedení je Scatter symbolom. Vďaka nemu môžete získať 15 freespinov a to vtedy, ak tento symbol vytočíte kdekoľvek na automate 3-krát. Počas freespinovej hry je možné získať ďalšie voľné pretočenia. Pre tých, ktorí radi riskujú, je tu funkcia Gamble (Risk). Slúži na zdvojnásobenie výhier. Stačí uhádnuť, akej farby je zahalená karta. Pokiaľ by ste však neuhádli, o výhru prídete.

Čoraz viac hráčov obľubuje automaty s progresívnymi jackpotmi, aj keď k ich získaniu potrebujete poriadnu dávku šťastia. Všetko záleží iba od náhody. Na automate 2 Dragons populárne progresívne jackpoty nechýbajú. Ak ste už niektorú z EGT hier ako napríklad Burning Hot či Shining Crown hrali, viete že sú 4 a ich hodnoty sú vyobrazené v hornej lište obrazovky. Aby ste si o tieto jackpoty mohli zahrať, musí sa na valoch objaviť symbol Jackpot Cards. Pokiaľ sa tak udeje, vstúpite do samostatnej obrazovky, bonusovej hry, kde si budete vyberať z 12 kariet otočenými lícom dole. Ak medzi nimi nájdete 3 s rovnakým symbolom, vysnívaný jackpot je váš. Znie to jednoducho, no v praxi to je celkom náročné. Musíte mať dostatok šťastia, takže držíme vám palce.

Mýtický slot 2 Dragons aj v kasíne

Hrací automat 2 Dragons nájdete aj v ponuke slovenského online kasína Synot Tip, kde je možnosť zahrať si ho aj zadarmo. Slot je dostupný v mobilnej verzii, čiže naháňať zaujímavé výhry spoločne s drakmi môžete kdekoľvek. Nech sa darí!

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty