27 Diamonds

27 Diamonds

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 27 Diamonds zadarmo

Čo by ste mali vedieť o automate 27 Diamonds

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra 27 Diamonds neponúka možnosť hrať o jackpoty, no niektoré online kasína ju zaraďujú medzi svoje jackpotové hry a v takýchto prípadoch budete mať možnosť hrať o tieto prémiové výhry.

Oddychový automat 27 Diamonds

Máte dosť moderných automatov? Radi sa vraciate k starej dobrej klasike, kde sa na valcoch točia symboly ovocia alebo drahokamov? Z času na čas je príjemné zmeniť žáner a zaspomínať si na prapôvodné výherné automaty. Online slot 27 Diamonds tieto kritéria spĺňa. Čistá nenáročná grafika, jednoduchá funkcionalita, hrateľnosť a žiadne komplikované bonusy. Ideálna kombinácia na zrelaxovanie pri hraní automatu. Ak by sa vám celkové bonusové vybavenie 27 Diamonds predsa len zdalo príliš oklieštené, skúste Amazon's Battle, kde si môžete vychutnať hru s 30 freespinami naraz.

Online hrací automat 27 Diamonds je vytvorený z 3 valcov a 3 riadkov. Výherných línií je na ňom 27 a sú fixne dané. Kombinácie sú výherné vtedy, ak sa skladajú z troch rovnakých symbolov, začínajú na prvom valci vľavo a pokračujú smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky sčítavajú. Hoci automat tvoria symboly vzácnych drahokamov, najvyššiu hodnotu má symbol Sedmičky. Za jej trojnásobné vytočenie získate odmenu v podobe 50-násobku stavenej sumy. Ďalej za tri diamanty zinkasujete 10-násobok stávky, zelený drahokam vám prihodí 8-násobok, červený a fialový 4-násobok, oranžový a žltý stávku zdvojnásobí a napokon modrý drahokam stávku vráti.

Divoký symbol s multiplikátorom výhier

Posledným deviatym symbolom v hre je jediný bonusový symbol. Je to Wild symbol, ktorý v sebe ukrýva dve špeciálne vlastnosti. Tou prvou je, že ako žolík nahrádza chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. Tá druhá spočíva v tom, a disponuje ňou aj online hrací automat Multi 5, že akonáhle je divoký symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhru vynásobí x2. Ak sa v takej kombinácii nachádzajú dva divoké symboly, výhra je automaticky vynásobená x4. Nič viac, nič menej. Žiadne ďalšie bonusy či špeciálne vlastnosti na automate 27 Diamonds nenájdete. Dokonca ani funkciu Gamble (Risk). Aj preto je tento slot určený skôr neskúsenejším hráčom, no možno ním nepohrdnú ani takí, ktorí si od moderných „mašín“ dávajú pauzu.

Skúste 27 Diamonds zadarmo v kasíne na eTipos.sk

Ak máte hráčske konto vytvorené v kasíne TIPOSu a automat 27 Diamonds sa rozhodnete zahrať práve v online herni na etipos.sk, máte šancu získať niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Tie majú v sebe zabudované viaceré sloty kasína eTipos.sk. Šanca je rovnaká pre všetkých hráčov a to aj bez ohľadu na to, v akej hodnote točíte valcami. Z každej stávky sa odvádza isté percento a presúva sa do zlatého, strieborného alebo bronzového Jackpotu.

Za vyskúšanie online výherného automatu 27 Diamonds nič nedáte, pretože pri demoverzii nemusíte vykonať žiadnu registráciu či vkladať peniaze. Zahrať si ho zadarmo môžete aj na webe u nás. Hra je samozrejme dostupné aj na mobile či tablete. Už len stačí skontrolovať internetové pripojenie a pustiť sa do točenia valcov. A ak sa vám hra zapáči, šup šup do online kasína naháňať skutočné výhry na valcoch.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty