27 Joker Fruits

27 Joker Fruits

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 27 Joker Fruits?

27 Joker Fruits pozostáva z 3 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línií.

Aká je téma hry 27 Joker Fruits?

Ide o ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 27 Joker Fruits nájdete Wild symboly, Scatter symbol alebo násobitele výhier.

Je možné v hre 27 Joker Fruits získať free spiny?

Áno.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, v niektorých kasínach môže byť s automatmi od Synot Games nasadený aj Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať v hracom automate 27 Joker Fruits?

Náš tip: Po vytočení 3 Scatter symbolov na strednom riadku získate 10 freespinov.

Vyskúšajte si výherný automat 27 Joker Fruits zadarmo

Symboly šťavnatého ovocia prinášajú na online výhernom automate 27 Joker Fruits od spoločnosti Synot Games lahodné výhry. Napriek tomu, že na prvý pohľad vyzerá jednoducho, v hre sa toho deje pomerne veľa. Autori sa s ním pekne vyhrali a ideálne prepojili tradičnú ovocnú tému s moderným dizajnom.

Na novom 3-valcovom výhernom automate 27 Joker Fruits točíte valcami na troch riadkoch a vyhrávate na maximálnom možnom počte výherných línií - teda 27. Rovnakú štruktúru má veľa 3-valcových automatov, napríklad aj 27 Diamonds či Super Star 27. Na dosiahnutie výhry teda stačí vytočiť 3 rovnaké symboly kdekoľvek na všetkých 3 valcoch. Najvyššiu hodnotu spomedzi ovocných symbolov majú melóny a hrozná, konkrétne ide o 10-násobok stávky. Až 16-násobok získate na vytočenie kombinácie pozostávajúcej zo sedmičiek.

Bonusy chutnajú sladko

Aby hra nebola fádna, autori do nej vložili niekoľko bonusových symbolov a špeciálnych funkcií. Vďaka nim z ovocného automatu 27 Joker Fruits vymačkáte oveľa viac sladkých a šťavnatých výhier. Pri vytváraní výherných kombinácií vám ochotne bude sekundovať usmiaty žolík ako Wild symbol. V prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácie ho okamžite nahradí. Okrem toho aj on sám vie vytvoriť výhernú kombináciu, za ktorú zinkasujete výhru v hodnote 60-násobku stávky.

Scatter symbolom sú tri hviezdy, ktoré taktiež dokážu vytvoriť nezávislú výhernú kombináciu s odmenou 20-násobku stavenej sumy. Pri tomto symbole je dôležité sledovať stredný riadok označený aj ako Golden Line. Pokiaľ by ste totiž tento riadok pokryli Scatterom, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Na zlatom strednom riadku je možné vytočiť aj inú kombináciu ako scatterovú. V takom prípade získate k dobru 1 freespin.

To ale nie je všetko. Môže sa stať, že všetky pozície automatu pokryjete jedným symbolom. Pokiaľ by sa vám to podarilo, celková výhra sa automaticky zdvojnásobí. Aj obyčajné výhry môžete navýšiť a to pomocou funkcie Gamble (Risk). Po kliknutí na ňu prejdete do novej obrazovky, po čom musíte uhádnuť farby zakrytej karty. Celkom jednoduché, ale aj trochu riskantné.

27 Joker Fruits aj v demoverzii

27 Joker Fruits sa ukázal ako celkom zábavný a na bonusy bohatý automat. Ak o svojich skúsenostiach pochybujete, môžete si ho spustiť v demo-režime, ktorý vám umožní hrať automat zadarmo bez registrácie či vkladu. Je to ideálna cesta na trénovanie hry bez rizika a rozvíjanie svojej vlastnej víťaznej stratégie. Nakoniec už len stačí pozrieť bonusy a akcie, vybrať online kasíno a pustiť sa do zberu šťavnatých výhier.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Naše hodnotenie:
Hracie automaty