27 Wins

27 Wins

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 27 Wins zadarmo

Online automat pre nenáročných

Na úvod recenzie 27 Wins musíme uviesť, že tento online automat je natoľko klasický, že hráčom s vysokými nárokmi pri výbere slotu odporúčame zaloviť v „komplikovanejších vodách“. Pokiaľ však hľadáte základnú funkcionalitu, jednoduchý princíp fungovania hry a chcete si iba oddychovo roztočiť valce, smelo čítajte ďalej.

27 Wins je 3-valcový online výherný automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami. Po vizuálnej ani zvukovej stránke nečakajte žiadne zázraky. Autori hry zo spoločnosti EGT stavili na overenú a nesmrteľnú klasiku. V hre nájdete všetky tie prvky, ktoré boli súčasťou prapôvodných automatov. Jednotlivé symboly možno rozdeliť do dvoch kategórii – ovocné a neovocné. Prvá skupina symbolov má nižšie hodnoty, s tými neovocnými sa dá získať oveľa viac. Tak napríklad za tri citróny alebo tri čerešne získate iba dvojnásobok stávky, pričom za tri zvončeky alebo tri sedmičky už 30-násobok. Na ceste k vyšším výhram môžete využiť 4 bonusové vlastnosti alebo funkcie – Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty a Gamble (Risk).

Herné bonusy a lákavé progresívne Jackpoty

Čapica dvorného šaša je Wild symbolom. Ako zvyčajne dopĺňa chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho dokáže vytvoriť i samostatnú výhernú kombináciu. Tri vytočené čapice vo výhernej línii vás odmenia 50-násobkom stávky.

Logo hry – 27 Wins – je Scatter symbolom. Za jeho trojnásobné zobrazenie však nezískate žiadne freespiny, ako tomu väčšine býva, ale „iba“ okamžitú náhodnú výhru. Tá sa môže pohybovať v rozmedzí od 25 do 100-násobku stávky.

Ďalej je tu funkcia Gamble (Risk). Vďaka nej sa môžete pokúsiť svoju nadobudnutú výhru párkrát zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom tipe o ňu prídete.

Poslednou bonusovou vlastnosťou online hracieho automatu 27 Wins sú progresívne Jackpoty. Sú 4 a môžete sa s nimi stretnúť pri väčšine automatov od EGT ako napríklad Dice & Roll, Great 27, či Flaming Hot. To je v konečnom dôsledku dobré, pretože čím viac hráčov hrá sloty s progresívnymi Jackpotmi, tým rýchlejšie stúpajú ich hodnoty. Navyšujú sa z každej uzatvorenej stávky, z každého otočenia valcami. Aby ste získali jeden z nich, potrebujete splniť dve „maličkosti“. Na automate 27 Wins sa musí objaviť nápis Jackpot Cards, čo vás presmeruje do bonusovej hry o jackpot. Následne treba nájsť medzi 12 kartami 3 s rovnakým znakom. Aký znak sa vám podarí nájsť, taký Jackpot sa presunie na vaše hráčske konto.

Hrací automat 27 Wins aj v kasíne eTipos.sk

K jednoduchému online automatu 27 Wins už nemáme viac čo dodať. Opísali sme asi všetko dôležité, čo potrebujete vedieť ešte predtým, ako roztočíte jeho valce. Nájdete ho v slovenskom kasíne na eTipos.sk, kde si ho máte možnosť zahrať aj úplne zadarmo. Zabojujte o jeden zo štyroch EGT jackpotov aj vy.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty