7th Heaven

7th Heaven

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Sedmička je šťastným číslom mnohých hráčov a azda preto patrí tomuto číslu vo svete automatov výsadné postavenie. Ako jeden zo symbolov ho nájdete v mnohých online automatoch. Asi vás neprekvapí, že je tomu tak aj pri hraní online automatu 7th Heaven.

Za jeho vývojom stojí BetSoft, no nečakajte tradičné bohaté vizuálne prostredie a príbeh, bez ktorých si už hry od BetSoftu nevieme ani predstaviť. 7th Heaven je jednoduchý arkádový prístroj, bez akéhokoľvek hlbšieho pozadia.

Plnohodnotná instantná zábava

Ak si chcete len tak rýchlo zatočiť valcami, 7th Heaven je ideálna cesta. K dispozícii máte 5 valcov, 3 riadky a 18 voliteľných línií, takže si sami dokážete vyskladať herný zážitok, tak aby ste boli spokojní a peňaženka netrpela ani v prípade, že dnes nemáte šťastný deň. Princíp hry je klasický, vytočiť na valcoch, v niektorej z výherných línií, pokiaľ možno čo najdlhšiu výhernú kombináciu. Samozrejme zostavenú z rovnakých symbolov.

Diamantový večierok a ostatné bonusy

Hru spríjemňuje hneď niekoľko bonusov. Najzaujímavejší je Bonus symbol. K tomu aby sa aktivoval, musíte vytočiť symbol bonusu na valcoch 3, 4, 5 a získate pretočenia zadarmo. Počet free spinov si vyžrebujete na hernom kolese. Na ňom si ešte volíte aj bonusový symbol pre voľné hry. Ak sa potom, počas free spinov, tento symbol zobrazí na ploche, získavate dodatočnú výhru vo výše vašej stávky.

Druhým špeciálnym symbolom je klasický Wild symbol. Rovnako ako v iných hracích automatoch, slúži ako náhrada za iné symboly, ktoré by mohli skompletizovať výhernú líniu. Stačí ho mať na mieste chýbajúceho symbolu a línia sa považuje za kompletnú. Keďže sme ale v online automate zvanom 7th Heaven, tak vám ešte Wild symbol zdvojnásobuje všetky výhry dosiahnuté na výherných kombináciách tvorených sedmičkami. Wild symboly sa zobrazujú iba na valoch 2, 3 a 4.

Ani to však ešte nie je všetko. Ešte jedna špecialita na vás čaká. Jej názov je diamantový večierok. Jeho spustenie závisí na vytočení troch symbolov s drahokamom, kdekoľvek na valcoch 1, 2 a 3. Po vytvorení takejto kombinácie získate 7 pretočení zadarmo a celá hracia plocha sa zmení. Počas 7 free spinov sú na valcoch iba symboly s rôznofarebnými diamantami. Diamantové symboly pri výhrach vyplácajú o niečo štedrejšie odmeny.

Zábava aj zadarmo

Online automat 7th Heaven vám odporúčame zahrať si najmä vtedy, ak nemáte chuť na dlhšie príbehové hry alebo ste sa už presýtili automatmi s nekonečným množstvom možností. Ideálny je aj pre začiatočníkov a hráčov, ktorí neradi hrávajú o veľké peniaze. Na internete si ho dokonca m;6ete vyskúšať aj úplne zadarmo, takže si všetko môžete overiť na vlastnej koži bez toho, aby ste riskovali stratu čo i len jedného centu.

Detaily hry

Provider
Betsoft
Téma hry
Klasický výherný automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty