81 Vegas Multi Fruits

81 Vegas Multi Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 81 Vegas Multi Fruits?

81 Vegas Multi Fruits pozostáva zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 výherných línií.

Aká je téma hry 81 Vegas Multi Fruits?

Ide o klasický automat s ovocnými symbolmi, sedmičkami a BAR-mi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 81 Vegas Multi Fruits sa zobrazuje Wild symbol s progresívnymi násobiteľmi výhier.

Je možné v hre 81 Vegas Multi Fruits získať free spiny?

Na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať jackpoty?

81 Vegas Multi Fruits obsahuje Synot Progressive Bonus, avšak nie všetky kasína tento 4-úrovňový progresívny jackpot používajú.

Ako vyhrať v hracom automate 81 Vegas Multi Fruits?

Náš tip: Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhru vynásobí x2. Ak sa v takej kombinácii objaví dvakrát, výhra je vynásobená x4. Pokiaľ trikrát, výhra narastie o 8-násobok.

Vyskúšajte si výherný automat 81 Vegas Multi Fruits zadarmo

Ovocný automat 81 Vegas Multi Fruits

Dnešné moderné automaty sú fajn. Provideri sa predbiehajú, kto z nich zostrojí špičkovejšiu hru s nadupanými špeciálnymi funkciami a okázalým vizuálom. Z času na čas však nie je zlé siahnuť po starej dobrej a overenej klasike v podobe ovocných automatov. Presne takých, aké poznáme z kamenných kasín. Aj 81 Vegas Multi Fruits od Synot Games je taký. Je jednoduchý, svižný a dokážete z neho vymačkať aj hodnotné výhry.

Online hrací automat 81 Vegas Multi Fruits má 4 valce, 3 riadky a 81 výherných línií. Jeho skladba je rovnaká ako na slote Multi Vegas 81. V konečnom dôsledku majú tieto dva sloty dosť veľa spoločného. Aj vytváranie výherných kombinácií je rovnaké. Musíte vytočiť najmenej tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci vľavo s tým, že kombinácia musí bez prerušenia pokračovať smerom doprava.

Divoký symbol násobí výhry

Na valcoch sa okrem ovocných symbolov, BAR-ov a Sedmičiek zobrazuje aj Wild symbol. Nejde však o klasický divoký symbol, ktorý ako žolík doplní vo výhernej kombinácii chýbajúci symbol. Výhry dokáže niekoľkonásobne navýšiť. Záleží, koľkokrát sa nachádza vo výhernej kombinácii. Za jeden Wild symbol vo výhernej kombinácii je výhra automaticky vynásobená x2. Pokiaľ sa v nej objaví dvakrát, výhra sa vynásobí x4 a ak trikrát, výhra sa vynásobí x8.

Hra má pekný pestrofarebný vizuál a svižné tempo. Dynamiku hrania môžete zrýchliť aj pomocou tlačidla „autoplay“ a nastaviť si automat aj na nekonečný počet spinov. Každú jednu výhru je možné pomocou funkcie Gamble (Risk) navýšiť. Za správny tip farby zakrytej karty získate dvojnásobok výhry, za nesprávny o ňu prídete.

81 Vegas Multi Fruits aj v demoverzii

Aj fanúšikovia Jackpotov si na výhernom automate 81 Vegas Multi Fruits prídu na svoje. Slot totiž obsahuje Synot Progressive Bonus. Tu si však treba dať pozor, v akom kasíne si automat zapnete, pretože nie všetky kasína tieto progresívne Jackpoty púšťajú von. Ak však hráte automaty na synottip.sk, automaticky bojujete aj o tieto 4 úrovne progresívneho jackpotu.

Vyskúšajte si 81 Vegas Multi Fruits úplne zadarmo. Možnosť demoverzie ponúka dnes už takmer každé jedno kvalitné online kasíno. Nemusíte sa tak vôbec báť, že by vám slot zhltol niečo z vašich reálnych peňazí. Sami zistite, či vám vyhovuje alebo dáte prednosť inej mašinke.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty