88 Pearls

88 Pearls

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 88 Pearls zadarmo

Máme radi online automaty, ktoré prinesú do stojatých vôd výherných prístrojov nejakú inováciu alebo aspoň tému, ktorá ešte nie je spracovaná na 1000 spôsobov. Preto nás potešilo, keď slovenské online kasíno eTIPOS.sk zaradilo do svojej ponuky online automat 88 Pearls od Synot Games.

Online automat 88 Pearls prináša originálnu ázijskú tému, ktorú sme zatiaľ vo veľa automatoch nevideli. Ázia je pre nás tajomným miestom, plným zvláštnych zvykov a symbolov, ktorých je aj v tejto hre neúrekom. Vďaka opäť kvalitnej práci SYNOT Games ide o automat síce jednoduchý, ale s výnimočným vizuálom.

Cesta na východ

Grafika je naozaj pekná a hlavnú rolu tu hrá najmä čínska kultúra a jej artefakty. Čo však výrazne dodáva pocit, že sa naozaj nachádzate niekde ďaleko na východe je hudba a celkovo zvuky v hre. Tie sú typicky východoázijské.

Pri hraní 88 Pearls vás čaká súboj s 5 valcami, pričom vašou úlohou je vytočiť výhernú kombináciu na niektorej z až 50 výherných línií. Výherné línie sú voliteľné.

Ak sa vám vyhratá čiastka máli, je tu po skončení kola možnosť ako si ju navýšiť. Nechýba totiž button s funkciou gamble, kde si môžete hru zdvojnásobovať. Hádate akej farby je karta, ktorá je na obrazovke. Ak trafíte výhra sa vám zdvojnásobí, ak netrafíte, prichádzate o ňu. Radosť vám môže urobiť aj karta žolík.

Bonusy previazané hodvábnou stuhou

V hre nechýbajú špeciálne symboly, tiež s ázijskou tematikou. Wild symbol nesie obrázok draka a plní funkciu žolíka. Dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej línii, čím vám umožní získať peniaze, akoby bola línia kompletná.

Scatter symbol zobrazuje perlu, ktorá je aj v názve celej hry. Aby ste aktivovali jeho bonus je potrebné ho vytočiť kdekoľvek na valcoch (nemusí byť vo výhernej línii) tri a viackrát. Hneď ako sa vám to podarí získavate 8 free spinov. Pokiaľ sa vám podarí Scatter symboly vytočiť na valcoch 1,2 a 3, okrem voľných pretočení dostanete aj štvornásobok vami vloženej stávky. Pri každom free spine sa na každý z valcov číslo 2,3,4 a 5 pridá jeden wild symbol a zostane tam až do konca pretočení zadarmo. Počas voľných spinov je možné získať ďalšie bezplatné pretočenia, ale iba raz.

88 Pearls si v eTIPOS.sk zahráte zadarmo

Automat 88 Pearls odporúčame všetkým, ktorí majú radi východnú kultúru, ale tiež tým, ktorí si chcú zahrať zábavný automat v naozaj príjemnom a kvalitnom vizuáli. Ak si nie ste istí, či by vás chytil, využite možnosť, ktorú vám dáva online kasíno eTIPOS.sk a zahrajte si automat 88 Pearls úplne zadarmo. Zistíte či vás baví, aké stratégie sa v ňom dajú využiť a potom sa môžete rovno vrhnúť do hry za peniaze.

Neoslovil vás slot 88 Pearls? Nielen túto hru, ale aj desiatky ďalších hracích automatov zdarma si môžete vyskúšať na serveri casinoserver.sk. Pozrite si ponuku a vyberte si automat, ktorý vám bude vyhovovať.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty