9 Stars

9 Stars

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Vynovená klasika od Kajot Games

Stará škola s inováciami. Aj tak by sme v skratke charakterizovali online výherný automat 9 Stars, ktorý vytvorila známa česká spoločnosť Kajot Games. Ide o úplnú klasiku, ktorú aj dnes zaraďujú do svojej ponuky najlepšie online kasína. Na slote sa stretnete s typickými symbolmi klasických slotov. Ovocie, sedmičky, BAR-y alebo hviezdy.

9 Stars je vyskladaný z 3 valcov a 3 riadkov. Keďže obsahuje iba 5 fixných výherných línii, nejde o žiadnu komplikovanú hru. Samozrejme pokiaľ budete mať výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, výhry sa sčítajú.

Koleso šťastia nabité násobiteľmi výhier

Pýtate sa ako vyhrať na 3.valcovom výhernom automate? Prejdime teda k tým spomínaným inováciám. Pod valcami je umiestnené pole s 9 prázdnymi hviezdami (3x3). Vašou úlohou je vytočiť symbol hviezdy na automate na všetkých 9 pozíciách. Čiže ak by ste vytočili symbol hviezdy napríklad na prvom valci stredného riadku, táto jeho pozícia sa započíta do hracieho poľa pod valcami. Keď vyplníte pole všetkými hviezdami, aktivujete bonusovú hru - Koleso šťastia.

V kolese šťastia môžete veľmi ľahko získať zaujímavé a hlavne vysoké výhry. Koleso pri prvom roztočení vyberie zo symbolov jeden, ktorý sa stane výherným symbolom. Pri druhom roztočení sa dozviete hodnotu násobiteľa výhry. Môže ísť o násobky x2, x4, x8, x10. V tejto bonusovej hre získavate výhry v závislosti na výške stávky, ktorú ste do hry vložili. Celkovú výhru teda tvorí hodnota vytočeného symbolu vynásobená vytočeným násobiteľom.

Dvojnásobok výhry v základnej hre

Slot 9 Stars disponuje ešte jedným dôležitým javom, ktorý pokojne môžeme zaradiť do kategórie špeciálnych vlastností. Akonáhle na všetkých 9 pozíciách automatu vytočíte rovnaký symbol, to je jedno aký, celková výhra je zdvojnásobená.

Symbol hviezdy má na automate najvyššiu hodnotu. Za tri tieto symboly dostanete až 100-násobok stávky. Za tri symboly diamantu 30-násobok stávky, za tri sedmičky 8-násobok, za ti BAR-y je to 4-násobok, no a nakoniec za tri symboly čerešní dvojnásobok.

S automatom 9 Stars to až taká nuda nebola

Ak ste si mysleli, že „starodávne“ 3-valcové Kajot hracie automaty dnes nemajú hráčom čo ponúknuť, skúste si zahrať online slot 9 Stars zadarmo a možno veľmi rýchlo zmeníte názor. Hra je nenáročná, svižná a prináša hráčovi aj niekoľko zaujímavých možností na dosiahnutie vyšších a atraktívnejších výhier.

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Klasický výherný automat
Online kasíno
Tipsport
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty