Alchemist´s Gold

Alchemist´s Gold

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Alchemist´s Gold zadarmo

Staňte sa alchymistom a vytočte si vašu výhru v online výhernom automate Alchemyst´s Gold. Vašou úlohou je vytočiť tie správne ingrediencie a namiešať si výherný lektvar. Istou zárukou kvality je to, že táto hra vyšla z dielne vývojárskej spoločnosti Synot Games. Takže pokiaľ ste boli fanúšikom ich automatových hier, tento kúsok z ponuky online kasína eTipos.sk si určite obľúbite.

Vizuálne prepracovaný automat s jedinečným prvkom

Alchemyst´s Gold je 5-valcový a 3-riadkový magický výherný automat s 10 fixnými výhernými líniami. Graficky hra pôsobí veľmi prepracovane s množstvom animácií, ktoré vás veľmi efektívne vtiahnu do deja. Jednotlivé symboly majú perfektne prepracované detaily a prvky, z ktorých len ťažko odlepíte oči. Medzi symbolmi sa nachádzajú typicky symbol J, Q, K, A, špecifické symboly 4 elementov života (voda, oheň, vzduch a zem) a elixíru. Ten tvorí najhodnotnejšiu kombináciu. Pri vytočení piatich symbolov získate až 50-násobok vašej stávky.

Pre získanie výhry potrebujete vytočiť aspoň tri rovnaké symboly na jednej výhernej línií. No na rozdiel od väčšiny automatov ako napríklad Book of Secret alebo Respin Joker tu výherné kombinácie nemusia začínať na prvom valci zľava alebo sprava, ako to býva zaužívané. Stačí aby susedili tri rovnaké symboly hocikde na výhernej línií v neprerušovanom slede.

V receptúre iba jeden bonus

Hráči sa môžu tešiť len z jedného bonusového prvku tejto hry. Je ním Mystery symbol vyobrazený ako symbol so zlatým pozadím a zlatou guľou s ornamentom uprostred. Jeho funkcia je, že sa premení na náhodne zvolený symbol. Tým, môžu do značnej miery rozšíriť výhernú kombináciu a priniesť vám vyššiu výhru.

V prípade, že si túžite výhru trochu znásobiť, neváhajte použiť funkciu Gamble (riziko). Pri aktivovaní tohto prvku hry musíte uhádnuť farbu pretočenej karty. So správnym typom výhru zdvojnásobíte, pri nesprávnom type výhru strácate a vraciate sa k točeniu valcami.

Vyskúšajte Alchemyst´s Gold na eTipos.sk

Do záveru len toľko, že nemusíte byť vyštudovaný chemik, alebo profesionálny alchymista, aby ste našli ten správny postup ako vyhrať na online hracom automate a získali hviezdnu sumu. Nás automat Alchemyst´s Gold náramne bavil, aj keď bez akýchkoľvek multiplikátorov. Pri vytočení viacerých Mystery symbolov sa viete dopracovať k veľkým výhram aj bez nich. Neveríte? Presvedčte sa sami v kasíne.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty