Amazon's Battle

Amazon's Battle

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Amazon's Battle zadarmo

Krásne Amazonky a atraktívne výhry

Každý má rád mýty a legendy plné nesmrteľných bohov a hlavne epických hrdinov, ktorí víťazia nad silami zla. Keďže ich príbehy sa zachovali až dodnes, často sa nimi inšpirujú aj vývojári online kasínových hier. A veľmi dobre robia, pretože tieto hry nás veľmi bavia. Niektoré sú síce menej vydarené, no iné hráčov uchvátia ihneď. Skvelú prácu odviedli páni zo spoločnosti EGT, keď skonštruovali online hrací automat nesúci názov Amazon's Battle.

Na výhernom automate Amazon's Battle, ktorý tvorí 5 valcov, 3 riadky a 30 ľubovoľne nastaviteľných výherných línii, stretnete štyri krásne Amazonky – blondínku, čiernovlásku, brunetku a ryšavku. Mimochodom, najvyššiu hodnotu má plavovláska. Tieto sympatické bojovníčky vám budú oddane sekundovať pri získavaní atraktívnych výhier v hustom dažďovom pralese. Poskytnú vám skvelé útočisko na to, aby ste dosiahli tie najlepšie výhry. Využiť pri tom môžete aj niekoľko tradičných bonusových vlastností, ktorými slot disponuje.

Tradičné bonusy a 4 progresívne EGT Jackpoty

Ani v hre Amazon's Battle nesmie chýbať obľúbený Wild symbol. Je ním čierny kôň a v úlohe žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere a to zľava doprava. Na valcoch č. 2, 3 a 4 sa ďalej objavuje Scatter symbol. Ten je vyobrazený ako meč a štít. Vďaka nemu môžete získať niekoľko pretočení zadarmo. Ich počet závisí od toho, aký počet Scatter symbolov sa vám podarí vytočiť. Keďže týmto symbolom môže byť pokrytý celý valec (3 riadky), maximálne je možné získať 9 symbolov Scatter. Za takýto počet obdržíte až 30 freespinov. Pokiaľ by sa vám zdali dosiahnuté výhry prinízke, pokojne ich môžete zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk).

To je gro bonusovej štruktúry online automatu Amazon's Battle, no nájdeme na ňom ešte vedľajšiu bonusovú hru o štyri progresívne Jackpoty. Skúsení hráči hrajúci hry ako Burning Hot, Supreme Hot, či Egypt Sky veľmi dobre vedia o čo ide. Pokiaľ ste sa s touto možnosťou pri hrách od EGT nestretli, vysvetlíme jej princíp. Na to, aby ste sa do hry o 4 progresívne Jackpoty dostali, potrebujete iba šťastie. Na automate sa po dotočení spinu môže náhodne objaviť nápis Jackpot Cards. Ak sa tak stane, presuniete sa do novej obrazovky s 12 kartami otočenými lícom nadol. Vašou úlohou je nájsť tri karty s rovnakým symbolom. Keď ich nájdete, získate Jackpot príslušného znaku v aktuálnej hodnote.

Dosť bolo slov, automat Amazon's Battle čaká na vás

Krásne ženy a veľké výhry. Táto vzrušujúca kombinácia sa len veľmi, veľmi ťažko ignoruje, pravda? Tak neváhajte a vyskúšajte si online výherný automat Amazon's Battle aj vy. Nájdete ho i v online kasíne eTIPOS.sk. Ak by ste sa s ním potrebovali na začiatok zoznámiť, pokojne využite možnosť „hrať pre zábavu“. Veríme, že divoké bojovníčky sa o vás patrične postarajú.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty