Blazing Ice

Blazing Ice

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Blazing Ice zadarmo

Klasická vitamínová bomba na valcoch

Repertoár online výherných automatov sa opäť rozšíril o ďalšiu ovocnú klasiku. Človek by si pomyslel, že pri takom veľkom množstve hier s ovocnou tematikou nám už vývojári nebudú mať čo ponúknuť. Synot Games tu ale odviedol kus dobrej a poctivej roboty a doplnil do hry niekoľko bonusov a funkcií, ktoré si bližšie predstavíme v tejto recenzií a zároveň ich môžete aj vyskúšať v online kasíne eTipos.sk.

Herné pole výherného automatu Blazing Ice je tvorené 3 valcami a 3 riadkami s 27 fixnými líniami. Pevne stanovené množstvo línií je jedna z popredných devíz automatov od Synot Games. Rovnako tak aj schopná a prepracovaná grafika, ktorá rozhodne nesklame žiadne pozorné oko náročného hráča.

Medzi symbolmi nájdete primárne symboly ovocia, ako čerešne, citrón, pomaranč, slivku, hrozno a melón. Najhodnotnejšia kombinácia je tvorená melónmi s výhrou rovnajúcou sa 20-násobkom stávky.

Hra plná bonusov a funkcií

Začnime najprv z ľahka. V hre nenájdete klasické symboly Wild ani Scatter. Vyskytujú sa tu ale symboly s čiastočne podobnou funkciou. Značnú podobnosť tu zdieľa s automatom Fire Witch, no s o niečo väčšími bonusmi.

Mystery symbol je viac-menej taký Scatter symbol. Pri jeho vytočení na každom valci na akejkoľvek pozícií vás môže obdarovať výhrou až 100-násobkom vašej stávky. No nie vždy, berte na zreteľ, že tento násobiteľ je náhodný a môže byť aj nižší.

Podobnú funkciu Wild symbolu tu do obmedzenej miery majú symboly Ľadu a Ohňa. Ak vytočíte, či už symbol Ľadu, alebo ohňa na dvoch valcoch na ľubovoľnom mieste, aktivujete funkciu Respin. Tá spôsobí opätovné voľné pretočenie vo valci, kde tento symbol nepadol. To vám dáva možnosť vytočiť ďalšiu peknú výhru.

Ako v každom automate od Synot Games, ani tu nechýba možnosť zrýchlenia cez Autoplay a ani funkcia Gamble (risk). Pri jej spustení musíte uhádnuť farbu pretočenej karty. So správnym tipom prichádza dvojnásobok vašej výhry, pri nesprávnom odhade výhru strácate a vraciate sa k točeniu valcami.

Vyskúšajte si automat Blazing Ice zadarmo v online kasíne eTipos.sk

Milovníkov klasiky a hlavne nekomplikovaných automatov určite takáto online hra poteší. Na hracom automate Blazin Ice so svižným točením valcov a funciami ako respin sa viete dopracovať naozaj k pekným výhram. Preto ho skúste roztočiť sami v online kasíne na eTipos.sk.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty