Blue Diamond

Blue Diamond

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Blue Diamond zadarmo

Pre tých, ktorí preferujú klasiku pred modernou

Online výherný automat Blue Diamond je ukážkovým príkladom toho, že aj na slote s jednou výhernou líniou a jediným špeciálnym bonusom je možné dopracovať sa k hodnotným výhram. Pokiaľ máte radi klasiku a nekomplikovanú štruktúru hry, alebo s automatmi len začínate, skúste šťastie s „modrým diamantom“.

Výherný automat Blue Diamond vytvorili v spoločnosti Red Tiger. Pozostáva z 3 valcov a jedného riadku, ktorý je, ako sme v úvode spomínali, jedinou výhernou líniou. Nemusíte sa tak obzerať po desiatkach iných výherných líniách, stačí striehnuť iba na riadok uprostred automatu. Keďže ide o retro slot, na valcoch sa točia notoricky známe symboly ako čerešňa, BAR-y, či sedmičky. Okrem nich sa však v hre objavuje aj jeden bonusový symbol, ktorým je Wild symbol a súčasne aj aktivuje re-spin.

Divoký symbol a re-spin v jednom

Ak vytočíte symbol „Modrý diamant“, ktorý je Wild symbolom, aktivuje bezplatný re-spin a ostane na svojom mieste aj počas neho. Ak vytočíte ďalší modrý diamant, aj ten ostane zafixovaný na svojom mieste. Cieľom je takto vytočiť 3 symboly „Modrého diamantu“, aby ste získali najvyššiu možnú výhru, teda 888-násobok stávky.

Blue Diamond aj s progresívnymi Jackpotmi

Na výhernom automate Blue Diamond nájdete aj populárne progresívne Jackpoty. Túto bonusovú minihru obsahuje viacero slotov od Red Tiger, ako napríklad Wild Wild Chest či Diamond Blitz. V hre sú dva progresívne Jackpoty - Daily Drop a Mega Drop. Oba sú vyobrazené v ľavej časti od valcov. Denný jackpot spraví radosť niekomu každý deň. Postupne sa pri ňom odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Naproti tomu Mega Drop rastie do závratných výšok a sľubuje fantastické výhry plniace všetky sny. A ako ich získať? V podstate ide o náhodu. Ak na valcoch vytočíte 3x symbol Jackpotu, je váš!

Získajte 888-násobok stávky na Niké.sk

Online výherný automat Blue Diamond si môžete zahrať bez problémov aj v slovenskom kasíne Niké, dokonca aj úplne zadarmo. Hra je veľmi príjemná, určená skôr tým, ktorí s online slotmi nemajú až toľko skúseností. Nepohrdnú ním však ani hráči, ktorí preferujú klasiku a retro feeling pred modernou.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty