Blue Heart

Blue Heart

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Blue Heart zadarmo

Ukoristite vzácny diamant

Online hrací automat Blue Heart z ponuky etipos.sk by sme odporúčali skôr začínajúcim hráčom v kasíne. Čím viac slotov hráčovi prejde cez ruku, tým väčšie nároky si kladie. No a keďže „modré srdce“ neoplýva až takou senzačnou grafikou, 3D animáciami, či nadupanou hudbou a zvukovými efektmi, skúseného hráča moc nezaujme. Aj čo sa týka bonusovej výbavy, ide takpovediac o klasiku.

Hrací automat Blue Heart od spoločnosti EGT je zložený z 5 valcov, 4 riadkov a nájdeme na ňom až 100 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Podobnú tému sme už videli, napríklad pri hre Claws vs Paws. Hlavnými postavami slotu sú dvaja lupiči, muž a žena, a ich zlodejské chúťky. Snažia sa dostať do klenotníctva plného drahých a nablýskaných drahokamov. Na automate ich je niekoľko a každý má inú hodnotu. Ak sa pridáte na stranu prefíkaných zlodejov, mohlo by sa vám čosi zaujímavé ujsť.

Základná bonusová štruktúra

Autori do hry zakomponovali niekoľko bonusových symbolov, čím automat primerane zatraktívnili. Prvým je Wild symbol. Je vyobrazený ako modré diamantové srdce a vyťažiť z neho môžete dva benefity. Za 3 až 5 vytočení srdca získate okamžitú výhru, no a keďže zároveň plní funkciu žolíka, dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

O niečo viac zábavy a vyššie výhry vám dopraje Scatter symbol. Ten sa objavuje na druhom, treťom a štvrtom valci. V prípade, že symbol Scatter na nich vytočíte, splníte hlavnú misiu tejto hry a tou je prienik do klenotníctva. Získate 10 freespinov a „vykrádačka“ sa môže začať.

Priznáme sa, že preniknúť do bonusovej hry s voľnými pretočeniami sa nám príliš nedarilo. A preto sme využili ďalšiu možnosť ako sa dostať k vyšším výhram. Častokrát sme siahli na funkciu Gamble (Risk), kde je potrebné správne uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Pomocou nej sa nám podarilo výhru navýšiť. Maximálne však 5-krát.

Až 4 progresívne Jackpoty

Ďalšou veľkou devízou online hracieho automatu Blue Heart sú 4 progresívne Jackpoty. Ich neustále narastajúca hodnota je vyobrazená na hornej lište nad valcami. Princíp ako ich vyhrať na hracom automate je na prvý pohľad jednoduchý, no v praxi to býva dosť zložité. V poli máte k dispozícii 12 kariet, z ktorých si vyberiete 3. Ak budú všetky rovnakej farby, rozbijete Jackpot. Skúste a uvidíte, či budete mať šťastie.

Ako sme už v úvode našej recenzie automatu spomínali, slot Blue Heart vrelo odporúčame neskúseným hráčom. Veľmi rýchlo si vás podmaní, keďže v hre je niekoľko zaujímavých špeciálnych prvkov. A vytočiť 3x Scatter symbol je pocit na nezaplatenie. Podarí sa to aj vám?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty