Book of Secrets

Book of Secrets

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Dobrodružstvo okorenené hľadaním stratených pokladov egyptských faraónov ponúka online hrací automat Book of Secrets od spoločnosti SYNOT Games, ktorý sme si vyskúšali zahrať aj my s ostatnými automatmi na eTIPOS.sk. Za hlavnú postavu tohto slotu môžeme označiť sympatickú archeologičku Ivy, ktorá okamžite upúta vašu pozornosť. Hlavne jej dekolt. Keď ju uvidíte, pochopíte.

Online výherný automat Book of Secrets je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línii. Rovnako ako vo väčšine automatov, aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava.

Nechýbajú základné bonusy

Čo najväčšmi zaujíma každého hráča je, aké špeciálne funkcie výherný automat ponúka. Nemusíte sa báť, Book of Secrets ich má niekoľko. Tradičné symboly Wild a Scatter sú zlúčené a vyobrazené ako symbol knihy. Plní funkciu žolíka, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Pokiaľ sa vám tento symbol podarí vytočiť minimálne 3-krát, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Ešte predtým ako do tejto bonusovej hry vstúpite, zo všetkých symbolov sa náhodne vyžrebuje jeden špeciálny expandujúci symbol. Ak sa tento zvolený symbol počas freespinovej hry objaví na valcoch aspoň dvakrát, rozšíri sa po celom valci, z čoho môže vzniknúť niekoľko výherných kombinácii. Pri vyhodnocovaní výherných kombinácii so špeciálnymi symbolmi platí, že nemusia začínať na prvom valci zľava resp. medzi sebou susediť. Veľkým plusom je, že počas freespinovej hry môžete získať i ďalšie voľné pretočenia.

Ak by sa vám málilo, po každej výhre môžete využiť funkciu Gamble (Risk), teda danú výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Pridajte sa k Ivy na egyptskej ceste, v online kasíne na eTIPOS.sk

Nám sa automat Book of Secrets páčil a vydržali sme pri ňom sedieť viac ako sme očakávali. Tento slot s príjemnou tematickou hudbou v kombinácii s peknou grafikou a hlavne okúzľujúcou archeologičkou by sa mohol zapáčiť aj vám. Vyskúšajte si ho v online kasíne na ecasino.etipos.sk, kde si zahrať môžete aj úplne zadarmo.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Púštny hrací automat
Online kasíno
SYNOT TIP
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty