Bounty Raid

Bounty Raid

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Bounty Raid zadarmo

Roztočte valce online automatu Bounty Raid

Pripojte sa na online automate Bounty Raid k nekompromisnému šerifovi a šarmantnej lovkyni odmien, ktorí sa neúnavne pokúšajú dolapiť skupinku banditov, aby ich postavili pred spravodlivý súd. Za pomoc sa vám štedro odvďačia.

Výherný automat Bounty Raid zostrojili v spoločnosti Red Tiger. Ide o online slot so strednou volatilitou, 5 valcami, 3 riadkami a 10 výhernými líniami. Štandardná kombinácia je výherná vtedy, ak v rámci jednej výhernej línie vytočíte 3 alebo viac rovnakých symbolov na susediacich valcoch, počnúc valcom vľavo. Dej sa podobne ako na slotoch Reel Sheriff či Wild Wild Chest odohráva v nehostinnom prostredí Divokého západu, kde medzi sebou bojujú dva tábory. Na jednej stráne zákon a poriadok, na tej druhej skupinka dlhoprstých banditov. Pokiaľ sa pridáte na stranu dobra, odmena vás neminie. Poďme si vysvetliť, ako sa k nej dopracovať.

Na valcoch hracieho automatu Bounty Raid sa točia ako symboly všetky štyri kartové znaky a niekoľko prvkov, ktoré dokresľujú svet Divokého západu (kovbojské čižmy, laná, klobúky, sedlá na kone, pištole či truhlica s pokladom). Zamerať sa však treba predovšetkým na 7 hlavných postáv tohto automatu – šerif, lovkyňa odmien a päť banditov. „Kolízia“ týchto postavičiek na valcoch znamená pre vás zisk atraktívnych výhier.

Ako vyhrať? Dolapte banditov, odmeny sú vysoké

Na každého z piatich banditov je vypísaná určitá odmena. Je ňou násobiteľ stávky a zobrazený je na každom z nich. Výška výhry závisí práve od týchto piatich chlapíkov:

  • Bandita s päsťami = maximálne 3-násobok stávky
  • Bandita s palicou = maximálne 10-násobok stávky
  • Bandita s pištoľou = maximálne 20-násobok stávky
  • Bandita s nožmi = maximálne 35-násobok stávky
  • Bandita s bradou = maximálne 50-násobok stávky

Banditi sa na tomto dobrodružnom automate objavujú pomerne často. Aby ste ich dolapili a získali svoju odmenu, musí do hry Bounty Raid vstúpiť šerif alebo lovkyňa odmien. V podstate ide o dva druhy Scatter symbolu. Pokiaľ by ste vytočili symbol šerifa, okamžite pochytá všetkých banditov a pošle za mreže. To de facto znamená, že sa spočítajú ich odmeny (násobitele stávok) a výsledné číslo sa vynásobí aktuálnou stávkou. Pozor, šerif sa objavuje na všetkých valcoch okrem stredného. Ten výsostne patrí príťažlivej lovkyni odmien.

Náš tip na vysokú výhru: využite respin a zlatú mincu

Prítomnosť tejto krásky na valcoch automatu Bounty Raid vám výrazným spôsobom pomôže navýšiť hráčske konto. Lovkyňa odmien totiž nielenže banditov pochytá a pošle do basy, ale zároveň aktivuje re-spiny. Všetky políčka s banditmi ostanú zafixované a na ostatných sa spustí sa re-spin. Tieto bezplatné opakované točenia sa spúšťajú dovtedy, kým sa na valcoch neobjaví ďalší nový bandita alebo zlatá minca.

Zlatá minca ešte navyšuje násobitele stávok všetkých už vytočených banditov. V prípade, že sa na žiadnom z valcov nezobrazí bandita alebo zlatá minca, všetky nadobudnuté odmeny sa sčítajú, vynásobia aktuálnou stávkou a pripíšu na hráčske konto.

Automat Bounty Raid s progresívnymi Jackpotmi v kasíne Niké.sk

Väčšina slotov od Red Tiger disponuje i progresívnymi Jackpotmi, ktoré sú medzi hráčmi obľúbené a vyhľadávané. A táto vedľajšia bonusová hra je súčasťou aj hracieho automatu Bounty Raid. Ak máte radi westernové dobrodružstvo, vyhľadajte si v online kasíne Niké.sk online automat Bounty Raid a zapojte sa do prenasledovania banditov. Odmeny vás zaiste neminú.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty