Caramel Hot

Caramel Hot

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Caramel Hot zadarmo

Ovocie v karameli

Máte radi karamel? A aj ovocie? Túto neodolateľne sladkú kombináciu ponúka online výherný automat Caramel Hot, ktorý skonštruovali autori hier zo spoločnosti EGT. Odporúčame ho predovšetkým hráčom preferujúcim sloty s tradičnou ovocnou témou a základnými bonusovými funkciami.

Caramel Hot má 5 valcov, 3 riadky a 30 meniteľných výherných línii. Záleží len na vás, s koľkým líniami budete hrať. Výherné kombinácie ako obyčajne platia zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii platí iba tá najvyššia. V prípade vytočenia niekoľkých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Keďže názov automatu je „karamelový“, prevláda na ňom zlatohnedá farba. Grafika je solídna, na hudbe a zvukových efektoch mohli autori trochu viac popracovať. Čo sa týka symbolov na valcoch, v hre sa točia klasické ovocné symboly, ktoré majú menšie odmeny, a neovocné symboly s vyššími odmenami. Tými neovocnými sú zlaté zvončeky, červené sedmičky a hviezdy. Sedmička a hviezda sú bonusovými symbolmi. Okrem toho obidva dokážu vytvoriť samostatné výherné kombinácie, no a tie už stoja naozaj za to. Všetko si detailne pozriete vo výhernej tabuľke.

Základná bonusová výbava

Wild symbolom je červená sedmička, ktorá v úlohe žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Hviezda je Scatter symbolom. Jej plusom je, že je symbolom s najvyššími hodnotami, ale na druhej strane má jedno veľké mínus. Podobne ako pri hre Royal Secrets, žiadne freespiny z nej neplynú. Absencia voľných pretočení nás zarazila, prekvapila a sklamala. Toto naše nepríjemné zistenie čiastočne uchlácholili štyri progresívne EGT Jackpoty, ktoré sú súčasťou automatu. Ich hodnoty sú vyobrazené v hornej lište nad valcami. Vstup do hry o jeden zo štyroch progresívnych Jackpotov závisí čisto iba od náhody a šťastia. Skrátka na obrazovke sa po odohraní spinu musí objaviť veľkým napísané - Jackpot Cards. Následne prejdete do novej obrazovky bonusovej hry. Vašou úlohou bude následne nájsť medzi 12 zakrytými kartami 3 s rovnakým symbolom.

Ak by sa vám príliš nedarilo a výhry by boli nízke, siahnuť môžete ešte po funkcii Gamble (Risk). Vďaka nej svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobíte.

Caramel Hot aj na mobile

Online hrací automat je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom platia rovnaké pravidlá ako v tej počítačovej. Tento rýchly nenáročný slot si môžete zahrať aj úplne zadarmo v slovenskom kasíne eTIPOS.sk. Ak ešte nemáte založené hráčske konto v kasíne, nezabudnite využoť všetky bonusy pre nových hráčov. Oplatí sa.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty