Cherry Bomb

Cherry Bomb

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Osviežte sa sladkým ovocím

Aj vy už máte po krk chladného a upršaného počasia? Vyskúšajte si zahrať online automat Cherry Bomb a aspoň na chvíľku budete mať pocit, že ste sa ocitli na slnečnej pláži kdesi v Karibiku. Aspoň my sme tento pocit pri ňom mali. Tento slot od spoločnosti Booming Games na nás pôsobil veľmi príjemne a oddychovo.

Táto ovocná mašinka je vyskladaná z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línii. Ich počet si stanovíte sami. Na valcoch sa netočí nič iné len symboly šťavnatého ovocia. Každý jeden druh má svoju určitú hodnotu, no symboly čerešne a slivky sa od všetkých výrazne odlišujú.

Expandujúce symboly, fantázia!

Čerešňa je Wild symbolom, ktorá má dve špeciálne vlastnosti. Ako žolík nahrádza vo výherných kombináciách chýbajúce symboly, no jej druhú funkciu oceníte ešte viac. Pokiaľ sa vám podarí čerešňu vytočiť aspoň 3-krát kdekoľvek na valcoch, počas nasledujúcich 10 pretočení budú výherné kombinácie platné v oboch smeroch, teda zľava doprava, aj sprava doľava.

Slivka je Scatter symbolom. Keď ju vytočíte minimálne 3-krát, aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Pred samotnými točeniami zadarmo automat náhodne vyžrebuje jeden symbol, ktorý bude expandovať. Akonáhle počas freespinovej hry vytočíte tento expandujúci symbol aspoň na troch rôznych valcoch, na danom valci sa rozšíri a vytvorí niekoľko výherných kombinácii zároveň.

Využiť môžete aj obľúbenú funkciu Gamble (Risk). Tá slúži na zdvojnásobenie výhry. Potrebné je uhádnuť, či sa na valci objaví malina alebo slivka. Jednoduché, ale šanca na správny tip je 50 na 50, takže s riskovaním radšej opatrnejšie.

Ovocnú bombu nájdete v online kasíne

Keď si online slot Cherry Bomb otvoríte, možno sa vám bude javiť, že na ňom nič extra nenájdete. Ale opak je pravdou. Ako sme už uviedli, ukrýva v sebe niekoľko bonusových vlastností, ktoré vám dopomôžu k vysokým výhram. Skúste si ho aj vy v online kasíne.

Detaily hry

Provider
Booming Games
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty