Diamond Blitz

Diamond Blitz

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Diamond Blitz zadarmo

Pekná práca, páni z Red Tiger

Hrali ste už nejaký online výherný automat od Red Tiger? Pokiaľ áno, určite budete s nami súhlasiť, že hry tejto spoločnosti sú unikátne a fantázia ich autorov je vskutku brilantná. No ak ste ešte ani jeden z nich nehrali, mali by ste to urýchlene napraviť. Stoja naozaj za to.

Dnes sme si posvietili na online výherný automat nazvaný Diamond Blitz. Má 5 valcov, 4 riadky a 20 pevne daných výherných línií. Ide v podstate o ovocný automat, avšak nie až tak klasický. Nájdeme na ňom niekoľko moderných funkcií, ktoré hre dávajú potrebný šmrnc. I keď obsahuje iba dva bonusové prvky, získať výhernú kombináciu nie je vôbec náročné. A môžete ich získať aj niekoľko v rade. Hneď si vysvetlíme ako.

Čo je bleskový režim a čo padajúce Wild symboly?

Medzi ovocnými (čerešňa, citrón, hrozno, melón) a neovocnými (BAR, hviezda, podkova, zvonec, sedmička) symbolmi sa pohybuje Wild symbol. V hre má najvyššiu hodnotu (90, 360 a 800-násobok stávky) a ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Wild symbol má navyše padajúcu vlastnosť. Keď sa objaví na ktoromkoľvek valci, uzamkne sa a posunie sa o jednu radu nižšie. Wild symboly zmiznú, až keď spadnú zo spodného riadku.

Ďalej je tu tzv. bleskový režim. Spúšťa sa náhodne a kedykoľvek. Ak je spustený, automaticky udeľuje 5 bleskových spinov. Aj počas bleskových spinov Wild symboly padajú na spodnú časť automatu alebo na najnižšie voľné miesto. Keď pristanú na najnižšie voľné miesto, uzamknú sa a pridajú jeden bleskový spin. Keď sa režim skončí, diamanty pokračujú smerom nadol s jedným posunom za spin, až kým nakoniec neopustia automat. S funkciami padajúcich Wild symbolov a bleskových spinov sme si užili množstvo zábavy.

Rozbijete progresívny Jackpot?

Čo by to bol za automat od Red Tiger, ak by na ňom chýbali populárne progresívne Jackpoty? Bola by to nuda, pravda? Na slote Diamond Blitz si môžete užiť adrenalín i s touto doplnkovou bonusovou hrou. Aktuálne hodnoty Jackpotov Daily Drop a Mega Drop sú rovnako ako pri automatoch Spin Town či Dice Dice Dice vyobrazené v ľavej časti od automatu. Aby ste vytúžený Jackpot získali, musí sa na valcoch objaviť 3x jeho symbol.

Diamond Blitz aj zadarmo v kasíne na Niké.sk

Poďte si užiť zábavu, napätie a adrenalín s online hracím automatom Diamond Blitz. Zahrať si ho môžete najprv úplne zadarmo. Takúto možnosť ponúka slovenské kasíno Niké.sk. Hra je dostupná aj v mobilnej verzií, pričom všetky pravidlá sú rovnaké ako v tej počítačovej. Veľa šťastia!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty