Diamond Crown

Diamond Crown

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Diamond Crown zadarmo

Exkluzívny automatu Diamond Crown na etipos.sk

Vyskúšajte si automat Diamond Crown, na ktorom máte jedinečnú možnosť ovplyvniť dianie na valcoch a dosiahnuť skvelé výhry. Tento online slot od spoločnosti Tech4bet nájdete u nás exkluzívne iba na ecasino.etipos.sk, kde si ho dokážete zahrať na začiatok úplne zadarmo. Poďme si ho trochu predstaviť.

Diamond Crown je na prvý pohľad úplne obyčajný výherný automat s 5 valcami a 3 riadkami. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom výherných línii je na ňom až 243. Ani symboly nie sú ničím výnimočné, ide o klasické kartové znaky doplnené o symboly diamantov rôznych farieb. Za prvú menovanú skupinu získate menšie výhry, oveľa viac je to pri diamantoch. Napríklad za 5 bielych diamantov obdržíte nádherný 200-násobok stávky. Klasické je aj vyplácanie - v prípade viacerých výherných kombinácii na jednej línii platí iba tá s najvyššou hodnotu. Ak by sa vám podarilo vytočiť niekoľko výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky sa spočítajú.

Single re-spin dopraje parádne výhry

Doteraz sme hodnotili Diamond Crown iba ako priemerný klasický hrací automat. A podobne je to aj s vizuálom. Netvrdíme, že grafické prevedenie automatu vývojári z tech4bet odflákli, no nie je to tu žiadna „podívaná“. Autori však stavili na hrateľnosť a špeciálne funkcie. Ak teda nesúdite knihu iba podľa obalu, samotné hranie je už iná kapitola a určite vás nadchne. Z bonusovej ponuky ako prvý spomenieme Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Čo je však škoda, objavuje sa iba na dvoch valcoch (druhom a štvrtom). Nájdete tu aj Scatter symbol. Za tri, štyri alebo päť týchto symbolov získate 15 voľných pretočení. Počas nich nedochádza k žiadnym ďalším špeciálnym javom, čo nás tiež tak trochu zamrzelo. Autori z tech4bet mohli výhry počas freespinov aspoň zdvojnásobiť ako Synot Games pri automate Reel Hot Respin, či strojnásobiť ako to spravili Kajote pri hre Ring of Fire XL.

Ale nič to, lebo teraz príde náš tip, ako na automate Diamond Crown vyhrať. Všetky doteraz priemerné vlastnosti hry ideálne kompenzuje výnimočná funkcia „single reel re-spin“. A ostrieľaní hráči veľmi dobre vedia, ktorá „bije“. Ide o možnosť roztočiť akýkoľvek valec znova a docieliť tak, aby ste vytvorili výhernú kombináciu resp. získali tri Scatter symboly. Táto funkcia však nie je grátis. Pred každým re-spinom je pod každým valcom zobrazený poplatok. Čím vyššia je možnosť získať po re-spine výhernú kombináciu, tým vyšší je poplatok.

Diamond Crown v kasíne aj s progresívnymi Jackpotmi

Aby mal automat ešte väčšie grády, na eTipos.sk máte možnosť získať niektorý z troch progresívnych Jackpotov – Gold, Silver, Bronze. Hodnoty všetkých troch priebežne narastajú a ich aktuálne hodnoty vidíte priamo nad valcami. Získať niektorý z nich závisí iba od náhody, no azda budete medzi šťastlivcami i vy. Treba skúšať a vytrvať.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty