Dicey Fruits

Dicey Fruits

Slot Dicey Fruits je ideálny pre neskúsených hráčov

Ovocné automaty sú spájané prevažne s horúcim letným prostredím, čo v nás môže evokovať príjemné osvieženie. Online slot Dicey Fruits sa tejto klasickej kombinácii vymyká. Je totiž vsadený do mrazivej atmosféry kdesi na ďalekom a odľahlom Sibíri. Aj keď ide o vskutku nezvyčajný nápad, autori si naňom dali celkom záležať. Poďme sa na tento automat pozrieť bližšie.

Výherný automat Dicey Fruits je dielom spoločnosti Synot Games. Tvoria ho 3 valce, 3 riadky a obsahuje spolu 27 fixne stanovených výherných línii. Táto kombínácia znamená, že ide o nelíniový slot a výhry vznikajú „krížom-krážom“. Teda stačí, aby sa výherný symbol zobrazil kdekoľvek na všetkých 3 valcoch. Ako sme už v úvode načrtli, jednotlivé valce sa točia v popredí ľadovej krajinky. Symbolmi sú ovocné plody ako čerešne, pomaranče, citróny, slivky, hrozná a melóny a všetky sú obsekané na kocky. Ďalej sú dva neovocné symboly, ktoré majú v hre najvyššie hodnoty. Ide o zvončeky a sedmičky. Za tri symboly zvončekov obdržíte 8-násobok stávky, za tri sedmičky 16-násobok.

Podarí sa vám zaplniť slot rovnakým symbolom?

Čo sa týka bonusovej štruktúry hracieho automatu Dicey Fruits, je skôr skromnejšia. Tento fakt ocenia neskúsení hráči, pretože hra neobsahuje žiadne komplikované bonusy a špeciálne funkcie, ktorých princíp môže začínajúcemu hráčovi len zamotať hlavu. Automat nemá nič ani z klasickej trojice Wild symbol / Scatter symbol / freespiny, no zaujímavý bonus sa na ňom predsa nájde. Podobne ako na automate Neon Fruits od Kajotu, ostanú po vytočení akejkoľvek výhernej kombinácii jej symboly zafixované na svojom mieste, po čom sa aktivuje bezplatný re-spin. Pokiaľ by ste následne vytočili ďalší symbol danej výhernej kombinácie, i ten ostane na svojom mieste. Takto sa dá pokračovať až dovtedy, kým vytáčate ďalšie nové symboly z tých zafixovaných. Alebo dovtedy, kým všetky polia na automate nebudú pokryté jedným rovnakým symbolom. V takom prípade sa celková výhra ešte zdvojnásobí.

Na to, aby ste svoje výhry o niečo navýšili, siahnuť môžete aj po funkcii Gamble (Risk). Výhru zdvojnásobíte vtedy, ak uhádnete farbu zakrytej karty. Tu však pozor, lebo nesprávny tip vás oberie o výhru a vrátite sa naspäť k valcom. Aby hra mala potrebný spád, využiť môžete i funkciu Autoplay. Nemusíte tak stále klikať na myš, resp. ťukať do telefónu.

Dicey Fruits nájdete aj v slovenských kasínach

To sú všetky relevantné informácie, ktoré potrebujete vedieť ešte predtým, ako sa do hrania online výherného automatu Dicey Fruits pustíte. Nájdete ho aj v slovenských online kasínach, napríklad aj na etipos.sk. Hra je samozrejme dostupná nielen cez počítač, ale aj cez mobil.

Hraj a vyhraj na automate v online kasíne eTIPOS.sk. Získaj fantastický privítací bonus!