Double Hot

Double Hot

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Double Hot zadarmo

Klasický rýchly ovocný automat

Double Hot je online výherný automat s veľmi jednoduchými pravidlami a tradičnou ovocnou témou. Je produktom českého providera Synot Games. Nájdete na ňom 3 valce, 3 riadky a 5 fixne daných výherných línii. Keďže ide o klasiku, nejaké inovatívne funkcie a moderné bonusové hry na ňom budete hľadať márne. To je pre niekoho možno odradzujúci, no pre iného hráča zase prijateľný fakt. V tomto prípade vám budú teda musieť postačovať bonusy online kasín.

Ako získať 150-násobok stávky

Na online automate Double Hot je spolu 8 symbolov – 5 ovocných a 3 neovocné. Najnižšiu hodnotu má symbol BAR. Za tri jeho vytočenia sa vaša stávka „iba“ zdvojnásobí. Za tri čerešne, citróny, jablká alebo slivky je to už 8-násobok stávky, za 3 tri melóny 12-násobok a za štyri zvončeky pekný 40-násobok stávky. Avšak najviac, až 150-násobok stávky, dostanete za tri červené sedmičky.

Keď sa pozrieme na bonusové možnosti automatu Double Hot, ako získať atraktívnejšie výhry, nie je to žiadna sláva. Pri hre sa neobjavia žiadne Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, re-spiny, ani nič podobné. Pomôcť si môžete akurát funkciou Gamble (Risk), ktorá je určená na zdvojnásobenie vašich výhier. Aby ste výhru zdvojnásobili, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Buďte však opatrní, pretože po nesprávnom tipe o ňu prídete.

Autori do hry zakomponovali aspoň jednu relatívne významnú bonusovú vlastnosť. V prípade, že by sa vám podarilo na všetkých 9 pozíciách automatu vytočiť niektorý z ovocných symbolov - čerešne, citróny, jablká alebo slivky, výhra sa automatický vynásobí x2. Keďže za tieto štyri symboly je v normálnom režime odmenou 8-násobok stávky, konečným výsledkom bude teda výhra rovnajúca sa 16-násobku vašej stávky.

Automat Double Hot v kasíne eTipos.sk

A to je v podstate všetko, čo potrebujete vedieť pred spustením hracieho automatu Double Hot. Odporúčame ho skôr tým, ktorí sa do moderných slotov neradi púšťajú a dávajú prednosť klasike, rýchlej a nekomplikovanej hre na valcoch. Double Hot si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo a potom otestovať svoje šťastie v kasíne eTipos.sk. Prajeme ničím nerušenú zábavu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty