Dragon's Fire Megaways

Dragon's Fire Megaways

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Dragon's Fire Megaways zadarmo

Vývojári hier spoločnosti Red Tiger dokonale vedia, ako pritiahnuť pozornosť hráčov. Jeden zo svojich populárnych slotov sa rozhodli tak trochu „vytunovať“. Ide o výherný automat Dragon's Fire, ku ktorému v jeho vylepšenej verzii dodali veľavravný názov „Megaways“. A my musíme zhodnotiť, že tento update je naozaj mega.

Mega rozmer a až 117 649 výherných línii

Už prvý pohľad na hrací automat Dragon's Fire Megaways nás uchvátil. Po načítaní hry v online kasíne sa pred nami objavilo 6 valcov a 7 riadkov. Na jednom valci môžu byť od dvoch až do siedmych symbolov. Táto nezvyčajná skladba sa pochopiteľne odzrkadlila aj na počte výherných línii. Tých je maximálne, a teraz sa podržte, 117 649. Platí, že čím viac je symbolov na valcoch, tým viac je aktívnych línii. Aby bola kombinácia výherná, rovnaké symboly musia susediť od prvého valca smerom zľava doprava. A je úplne jedno, či sa daný symbol zobrazil na druhom alebo piatom riadku.

Rovnako ako v prvej verzii alebo v hre Dragon's Luck, i na online automate Dragon's Fire Megaways zohráva dôležitú rolu drak. Môže sa zdať, že len spí, no keď sa zobudí, začína sa hotové peklo. V hre je niekoľko špeciálnych funkcií a bonusov. Stručne vám vypíšeme, čo všetko drak dokáže.

  • Wild symbol – drak môže náhodne pred akýmkoľvek spinom aktivovať divoké symboly. Ide o žolíkov, ktorí suplujú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Voľné pretočenia – na valcoch sa objavujú symboly označené ako „freespiny“. Ak sa vám ich podarí vytočiť 3x, začína sa hra s náhodným počtom freespinov. Pokiaľ by sa stalo, že vytočíte iba 2 tieto symboly, drak sa preberie a pridá potrebný tretí symbol „freespiny“. Ale nie vždy.
  • Dračí oheň – drak začne chrliť na valce oheň a zanecháva po sebe Wild symboly a freespiny.
  • Multiplikátor dračieho vajca – po každej výhernej kombinácii rastie multiplikátor výhier o +1x. Znázorňuje to dračie vajce po hlavou samotného draka. Najviac je možné získať multiplikátor x50.
  • Dračie oko – drak môže náhodne zvýšiť multiplikátor výhier až do výšky x10 v rámci jedného spinu.

V hre aj progresívne Jackpoty

Celkom slušná ponuka bonusov, nemyslíte? A to nie je všetko, čo online výherný automat Dragon's Fire Megaways so sebou prináša. Získať na ňom môžete i jeden z dvoch progresívnych Jackpotov. Aktuálne hodnoty oboch Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – vidíte v ľavej časti obrazovky. Aby ste získali atraktívny Jackpot, musí sa na valcoch objaviť 3x symbol Jackpotu.

Dragon's Fire Megaways iba na Niké.sk

Teraz vám už nič nebráni k tomu, aby ste si v online kasíne Niké.sk vyhľadali automat Dragon's Fire Megaways, zoznámili sa s dračou obludou a spoločne roztočili ohnivú šou nabitú bonusmi, špeciálnych vlastností a pekných výhier.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty