Dragons Fire

Dragons Fire

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Automat nabitý freespinami a násobiteľmi výhier

S online automatom Dragons Fire si prídu na svoje fanúšikovia online kasín, voľných pretočení a násobiteľov výhier. Tento impozantný ohnivý slot z dielne Red Tiger ich ponúka toľko, že niekedy budete mať pocit, že ide o chybu v hre. Bez srandy!

Hrací automat Dragons Fire tvorí 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Dôležité je, aby výherné kombinácie začínali na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovali smerom doprava. Ak je na jednej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Drak s ohnivými schopnosťami

Slot Dragons Fire si nás podmanil ihneď ako sme ho spustili. Žiarivé farby, burcujúca hudba, dokonalé 3D animácie a grafika. To všetko ja na vysokej úrovni, autori hry si dali naozaj záležať. Po celý čas dozerá na valce obrovský drak, ktorého dokonca počujete dýchať. Tejto obludy sa však báť nemusíte, práve naopak. Drak vám bude počas hrania neustále pomáhať a snažiť sa o to, aby ste sa dopracovali k vytúženým výhram.

V pravej časti slotu je vyobrazené dračie vajce, na ktorom postupne narastajú násobitele výhier. Tie rastú po každej jednej výhre. V praxi to znamená, že ak by ste získali napríklad 4 výherné kombinácie za sebou, násobiteľ výhier bude 5x. Ďalšia nevýherná kombinácia tento multiplikátor nuluje. Maximálne sa môžete vyšplhať až na 50-násobok stávky.

Na valcoch sa objavuje obľúbený Wild symbol, ktorý sa však netočí klasickým spôsobom. Aktivovať ho môže iba drak a to kedykoľvek počas hry. Divoké symboly sú žolíkmi a suplujú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Drak môže valce doplniť aj o Scatter symbol – symbol freespinu. Potrebujete aspoň tri Scatter symboly na to, aby ste sa dostali do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Ak ich získate, začína sa neuveriteľná jazda plná výhier.

Výška freespinov je náhodná. Ich počet si vyberáte spomedzi troch drakov ešte pred samotnými točeniami zdarma. Verte či nie, nám sa raz podarilo získať 50 freespinov a počas nich sa dopracovať k násobiteľu výhier x37. Nie je to žiadny problém, keďže počas freespinov sa multikplikátor výhier neresetuje ako je tomu v základnej hre. V priebehu voľných pretočení je možné získať opätovne ďalšie freepiny, čiže táto bonusová hra môže mať veľmi dlhé trvanie a hlavne obrovskú hodnotu celkovej výhry na jej konci.

Ako sme už uviedli, drak dokáže počas hrania dodať na valce Scatter symboly a žolíky, no okrem toho aj navýšiť aktuálnu hodnotu násobiteľa výhier maximálne o 10-násobok. Jeho špeciálne vlastnosti si nebudete vedieť vynachváliť.

Progresívne Jackpoty na automate Dragons Fire

Takmer všetky hry od spoločnosti Red Tiger, ako napríklad automat Flaming Fox alebo Treasure Mine, disponujú možnosťou hrať o progresívne Jackpoty. Nechýba medzi nimi ani hrací automat Dragons Fire. Ak ste takýto automat už hrali, určite viete že aktuálne hodnoty denného Daily Drop a progresívneho Mega Drop vidíte v ľavej časti obrazovky vedľa valcov.

Dragons Fire to je fantastická zábava a vysoké výhry

Teraz vám už nič nebráni, aby ste si výherný automat Dragons Fire vyskúšali sami. Dovolíme si tvrdiť, že sa s ním určite zabavíte, no a až sa vám podarí vytočiť potrebný počet Scatter symbolov, to budete „čumieť“. Pri troche šťastia sa môžete razom dopracovať k závratným výhram, z ktorých sa vám zatočí hlava. Dragons Fire nájdete vo Svete Hier online kasína Niké.

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Dobrodružný online automat
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty