Dragon's Luck Power Reels

Dragon's Luck Power Reels

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Dragon's Luck Power Reels zadarmo

Už ste hrali automat s 10 valcami a 6 riadkami?

Už ste videli niekedy automat so 60 políčkami? Že nie? Tak nech sa páči, predstavujeme vám špeciálny slot nazvaný Dragon's Luck Power Reels. Ide o pokračovanie hry Dragon's Luck, na ktorú sme si už pred časom posvietili. Určite budete s nami súhlasiť, že pokračovanie niečoho, napríklad filmu, seriálu, či knihy, nebýva vždy zárukou úspechu. Avšak v tomto prípade to neplatí. Dragon's Luck Power Reels je naozaj skvelý online automat s očarujúcou skladbou a impozantnými bonusovými vlastnosťami. Veď posúďte sami.

Dragon's Luck Power Reels je online výherný automat obrovských rozmerov. Tvorí ho totiž až 10 valcov a 6 riadkov. Áno, čítate správe. V podstate je to dvojnásobne viac v porovnaní s predchádzajúcou štandardnou verziou. Jednotlivé symboly sa točia dovedna na 60 poličkách. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou je, že výherné kombinácie nemusia začínať na prvom valci zľava alebo sprava. Kombinácie sú výherné aj v rámci prostredných valcov. A tak sa vám môže stať, že na jednej výhernej línii vytočíte niekoľko výherných kombinácii. U väčšiny automatov platí, že v takomto prípade sa započítava iba výherná kombinácie s najvyššou hodnotou. Tu ale nie! Započítajú sa vám všetky. Naozaj skvelá práca od autorov zo spoločnosti Red Tiger.

Špeciálne funkcie automatu Dragon's Luck Power Reels

Ak ste už prišli do kontaktu s automatom Dragon's Luck, tak viete, že jeho hlavnou „postavou“ je spiaci drak, ktorý keď sa prebudí, v hre narobí poriadny vietor. Aj v novšej verzii s prívlastkom „Power Reels“ sú zakomponované všetky bonusové funkcie ako tomu bolo v predošlej. Toto sú oni:

  • Dračie mince – po vytočení sa pretočia a odhalia záhadné symboly. V prípade, že by ste dračích mincí vytočili naraz niekoľko, všetky sa pretočia na ten istý symbol, čo automaticky znamená vyššiu výhru.
  • Mega dračie mince – sú klasické dračie mince, no v zväčšených rozmeroch. Na valcoch sa objavujú vo formáte 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 a dokonca aj 10x6.
  • Dračia pomoc – na obidvoch stranách automatu spia dvaja draci. Keď sa prebudia, vychrlia na valce oheň, čím pretočia mince a na vaše konto sa pripíše zaujímavá výhra.
  • Megabohatstvo – najvyššiu hodnotu má na slote symbol trojčíslia 138. Ak by ste ho vytočili 10x, získate pekelný 3 888-násobok stávky. V základnej verzii Dragon's Luck išlo „iba“ o 1 380-násobok stávky.

Získate 3 888-násobok stávky? Skúste to v kasíne Niké

Automat Dragon's Luck Power Reels nájdete v slovenskom kasíne nike.sk. Na úvod si môžete vyskúšať pokojne aj zadarmo, a to po zakliknutí „hrať pre zábavu“. Hra je dostupná aj na mobilných zariadeniach či tabletoch.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty