Dragons of Fortune

Dragons of Fortune

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Dragons of Fortune zadarmo

Obdivuhodný kúsok sa podarilo vymyslieť vývojárom spoločnosti SYNOT Games v podobe dobrodružného online výherného automatu s názvom Dragons of Fortune. Hlavnými postavami sú totiž legendami opradení mýtickí draci. Vydajte sa za nimi, na dobrodružnú cestu plnú nástrah, kde vás na konci čakajú luxusné odmeny.

Online slot Dragons of Fortune vás zaujme už na prvý pohľad. Dokonalý grafický vizuál s nadupanými zvukovými efektami vo vás prebudí hrdinského rytiera bojujúceho s nebezpečnými a oheň chrliacimi drakmi.

243 ciest k výhre + ohnivé bonusy

Na výhru môžete použiť až neuveriteľných 243 ciest. Výherné kombinácie platia zľava doprava, začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom k piatemu valcu vpravo. Ak je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú. Na ceste za vytúženými odmenami môžete využiť niekoľko bonusov. Vďaka nim sa môžete dopracovať k naozaj veľkým výhram.

Na 2., 3. a 4. valci sa točí Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Väčšiu pozornosť však púta Scatter symbol v podobe akéhosi vstupu pod dračou hlavou. Ak ho vytočíte aspoň 3-krát, začína sa poriadna ohnivá zábava, pretože aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami a násobiteľmi výhier. Predtým ako do nej vstúpite, vyberáte si z 5 možností, akú konkrétnu bonusovú hru si zahráte. Buď sa zameriate na väčší počet freespinov, alebo budete chcieť mať vyššie násobitele výhier. To je už len a len na vás.

K dispozícii máte tento výber bonusových hier:

  • Zelený drak – 25 freespinov + násobitele výhier x2, x3, x5
  • Modrý drak – 20 freespinov + násobitele výhier x3, x5, x8
  • Biely drak – 15 freespinov + násobitele výhier x5, x8, x10
  • Červený drak – 13 freespinov + násobitele výhier x8, x10, x15
  • Zlatý drak – 10 freespinov + násobitele výhier x10, x15, x20

Dobrá nádielka, čo poviete? Verte nám, že tieto bonusové kolá budete chcieť hrať stále dookola. Okrem toho môžete každú jednu výhru niekoľkokrát znásobiť, pomocou funkcie Gamble (Risk). Vašou úlohou je správne tipnúť, akej farby je zahalená karta. Pokiaľ netrafíte správne farbu, prídete o výhru a vraciate sa naspäť k valcom.

Nebojte sa vstúpiť do tohto pozoruhodného dračieho sveta, kde sa ukrýva mnoho bohatstva. Čaká možno práve na vás. Skúste si zahrať hrací automat Dragons of Fortune v online kasíne eTIPOS.sk a zabojujte o svoje výhry.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty