Eagle Riches

Eagle Riches

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Eagle Riches?

Tento online automat s 5 valcami sa skladá zo 4 riadkov a 40 výherných línií, ktoré sú fixne stanovené.

Aká je téma hry Eagle Riches?

Jedná sa o výherný automat so zvieratami. Na valcoch sa objavujú symboly charakterizujúce americký Divoký západ - puma, baran, vlk, bizón a orol.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací automat Eagle Riches ponúka Scatter symboly. Počas hry môže orol preletieť pozdĺž celého automatu a zameniť symboly tak, aby vytvorili atraktívnejšie výherné kombinácie.

Je možné v hre Eagle Riches získať freespiny?

Áno, za vytočenie 3 symbolov Scatter aktivujete hru s 10 freespinami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hrací automat Eagle Riches ponúka hráčom progresívne Jackpoty s viacerými úrovňami - Mega Drop, Daily Drop a Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Eagle Riches?

Náš tip: Za 5-násobné zobrazenie orla získate odmenu vo výške 800-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Eagle Riches zadarmo

Drsný Divoký západ na valcoch a jeho nástrahy

Na americkom Divokom západe sú ukryté poklady a vy sa ich prostredníctvom slotu Eagle Riches môžete zmocniť. Vydajte sa na dobrodružnú cestu a vychutnajte si jedinečnú atmosféru opusteného kaňonu.

Tému so symbolmi zvierat americkej prérie sme už videli spracovanú viac krát. Príkladmi sú hry Buffalo Blitz či Hunter's Spirit. Hrací automat Eagle Riches vytvorila spoločnosť Red Tiger, ktorá má vo svojej ponuke hneď niekoľko skutočne moderných online výherných automatov. Vývojári sa snažia odčleniť od stereotypu a do svojich hier zabudovávajú inovatívne prvky. Pri zostavovaní Eagle Riches si však dali zrejme malú prestávku, nakoľko ide o takpovediac jednoduchší automat. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixne daných výherných línii. Na získanie výhernej kombinácie je potrebné vytočiť rovnaký symbol minimálne 3-krát v rámci výhernej línie. Kombinácia musí začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Grafika je na vysokej úrovni a drží si svoj štandard. Rovnako v tomto smere nezaostáva ani zvuk. Vyvoláva pocit oddychu a napätie zároveň. Dokonale zapojí vaše zmysly a vtiahne do deja.

Bonusy vám nadelí orol

Na valcoch máte k dispozícii základných 10 symbolov. 5 z nich tvoria zvieratá vystihujúce prostredie Divokého západu – pumy, vlci, barani, bizóny a orly. Zostávajúcich 5 symbolov tvoria klasické kartové znaky 10, J, Q, K a A. Symbolom s najvyššou hodnotu je samozrejme orol. Vďaka nemu môžete získať 16, 160, 320 a 800-násobok stávky. Pozrime sa teraz na to podstatné a tou je bonusová výbava online hracieho automatu Eagle Riches. Ako sme už načrtli, ide o relatívne jednoduchý automat vhodný aj pre začiatočníkov. V hre sa objavujú „iba“ 2 špeciálne funkcie. V oboch prípadoch má prsty orol.

  • Orlí tieň – orol kedykoľvek počas hrania preletí ponad celý automat a vymení symboly tak, aby sa na valcoch zobrazili atraktívnejšie výherné kombinácie.
  • Orlie spiny – tento bonusový symbol je Scatter symbolom a objavuje sa iba na prvom, treťom a piatom valci. Ak ho vytočíte 3-krát, získate 10 voľných pretočení. Počas freespinovej hry sa orlí tieň objavuje častejšie a zároveň je možné opätovne získať ďalšie voľné spiny.
Podobne ako väčšina hier od Red Tiger, tak i Eagle Riches disponuje vedľajšou bonusovou hrou o Progresívne Jackpoty. Hodnoty týchto Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – sú zobrazené v ľavej časti obrazovky. Aby ste vytúžený Jackpot získali, musí sa na valcoch zobraziť 3x jeho symbol.

Slot Eagle Riches so symbolmi zvierat nájdete v kasíne Nike.sk

A to je už záver našej recenzie výherného automatu Eagle Riches. Pokiaľ ste fanúšikom témy Divokého západu, kliknite na online casino Niké, kde si tento automat so symbolmi zvierat môžete zahrať a aj niečo pekné vyhrať. A samozrejme hra výborne funguje aj na mobilnom telefóne.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty