Eldorado

Eldorado

Hraj v kasíne

Ešte predtým, ako sme sa pustili do hrania online výherného automatu Eldorado, mysleli sme si, že sa ocitneme v prostredí plného zlata podobne ako pri slote Treasure Mine od Red Tiger. Keď sme slot spustili, ostali sme v miernom šoku. S bájnym zlatým mestom, ktoré sa stalo inšpiráciou mnohých historiek, legiend a mýtov, totiž nemá absolútne nič spoločné. Ťažko povedať, prečo autori hry zo Synot Games nazvali klasický ovocný automat Eldoradom.

Jednoduché hranie na 3 valcoch, 3 riadkoch s 5 líniami

Automat Eldorado sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a obsahuje iba 5 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Samotné hranie a ovládanie Eldorada je veľmi jednoduché a osvojí si ho aj úplný začiatočník. Všetko, čo musíte na začiatku spraviť je, nastaviť si výšku stávky pomocou príslušného tlačidla. Následne už len budete točiť valcami, na ktorých sa objavujú rôzne druhy ovocia. Točiť valcami môžete buď manuálne, alebo si zvolíte automatickú cestu. Pri absencii rôznych bonusov by hra bola po pár minútach nezáživná. Našťastie autori do nej zakomponovali niekoľko zaujímavých bonusových prvkov, vďaka ktorým môžete získať fantastické výhry.

Bonusový hra s voľnými pretočeniami

Vďaka Scatter symbolu „JPM“ môžete aktivovať bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Stačí, ak vytočíte tento symbol 3-krát v jednej línii, a ste tam. Počet freespinov vám náhodne určí automat v rozsahu od 1 do 10.

Zapojte sa do hry o progresívny Jackpot

Poriadne grády so sebou prináša symbol Max Power. V prípade, že ho vytočíte v rámci jednej línie 3-krát, v ľavej časti automatu sa vysunie pás rôznych násobkov, ktorých hodnoty sa pohybujú od x2 do x50. Vytočené číslo násobí vklad a čiastka sa pripočíta k výhre. No asi každý by si rád vytočil symbol Jackpotu. Eldorado totiž podobne ako známe automaty Black Magic a Criss Cross umožňuje hrať o luxusný Jackpot Max Power Bonus zdielaný medzi týmito slotmi.

Vyskúšajte si zahrať automat Eldorado v kasíne

Klasika, ktorá zrejme nikdy neomrzí. Ovocný automat Eldorado sa môže zdať na prvý pohľad nudný, no to len dovtedy, kým sa nezoznámite s jeho špeciálnymi bonusmi. S nimi je to poriadna divočina. Vyskúšajte ho aj vy a uvidíte.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty