Esqueleto Mariachi

Esqueleto Mariachi

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Bláznivejší automat sa nám do rúk už dávno nedostal. S online hracím automatom Esqueleto Mariachi sme sa vo Svete Hier od niké náramne zabavili. Ďalší naozaj extravagantný kúsok od spoločnosti Red Tiger.

„Mariachi“. Niekto význam tohto slova pozná, no iný možno nie. Vo výrazovom slovníku výherných automatov by ste hľadali nadarmo. Čo vlastne znamená? Mariachi je akýmsi orchestrom ľudových hudobníkov pochádzajúci z Mexika. Pozostáva najmä z rôznych druhov gitár, huslí, či trúbok.

Traja veselí kostlivci – hudobníci na valcoch automatu

Výherný automat Esqueleto Mariachi sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Hlavnými postavami online automatu Esqueleto Mariachi sú traja kostlivci - hudobníci. A práve ich „skeletové“ prevedenie nás okamžite zaujalo a zároveň i pobavilo. Jeden hrá na gitare, druhý na hrkálkach a ďalší na trúbke. Každý jeden z nich môže kedykoľvek vstúpiť do hry a výrazným spôsobom ovplyvniť dianie na valcoch. O tom však už nižšie v našej recenzii. Poďme si prejsť základné bonusové vybavenie.

Osviežujúce špeciálne vlastnosti hry Esqueleto Mariachi

Atraktívna dáma so strašidelne pokreslenou tvárou je Wild symbolom. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. No aj ona sama vytvára výherné kombinácie. Za päť týchto symbolov získate výhru v podobe 500-násobku stávky. Ide o najvyššiu hodnotu spomedzi všetkých symbolov figurujúcich na slote.

Ako sme už spomínali, každý kostlivec – hudobník môže ovplyvniť dianie na valcoch. Napravo sú tri okná, za ktorými sa ukrývajú traja hudobníci – gitarista, trubkár a maraquero hrajúci na hrkálky. Kedykoľvek počas hry sa z okna môže vynoriť jedna, dve alebo tri tieto postavičky a dopomôcť vám k luxusnej výhre.

  • Gitarista – brnká na gitaru, čím privoláva na valce rôzny počet Wild symbolov.
  • Trubkár – hrá na trúbke, čím odháňa z valcov rôzne symboly. Tie sú následne nahradené novými, ktoré môžu vytvoriť výherné línie.
  • Maraquero – hrkaním na „rumba gule“ posúva stĺpce alebo celé riadky. Tým vytvára výherné kombinácie.

Ďalším bonusovým symbolom je Scatter symbol s názvom „Mariachi Spins“. Akonáhle vytočíte minimálne tri tieto symboly, aktivujete hru s voľnými pretočeniami, ktorých počet je náhodný. Nám sa podarilo získať najviac 15 freespinov. Pri freespinovej hre máte istotu, že sa aktivujú všetci traja hudobníci.

Progresívne Jackpoty Red Tiger automatov

Aj na slote Esqueleto Mariachi hráte aj o dva zdieľané progresívne Jackpoty s neobmedzenou maximálnou výškou - denný Daily Drop aj progresívny Mega Drop. Ich aktuálnu hodnotu vidíte naľavo od valcov. Stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpot vytočíte minimálne 3x.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier, napríklad aj Flaming Fox či Mayan Gods. Čím viac hráčov točí valcami týchto automatov, tým rýchlejšie suma Jackpotov narastá. Pri dennom Jackpote je uvedený a čas, do ktorého ho určite niekto získa. Plynutím času sa šanca na jeho vyplatenia neustále zvyšuje.

Vyskúšajte Esqueleto Mariachi zadarmo

Po vizuálnej, hudobnej, či bonusovej stránke nemáme online výhernému automatu Esqueleto Mariachi čo vytknúť, aj keby sme sa veľmi snažili. Na svoje si prídete určite aj vy. Vynikajúca zábava a kvantum možností na parádne výhry, čo viac si priať? Skúste si ho aj vy hoci aj v režime zadarmo, alebo sa zaregistrujte do kasína niké, využite vstupné bonusy a promoakcie a zahrajte si ho rovno naostro. Ak hľadáte stále viac informácií, pozrite si aj našu videorecenziu automatu Esqueleto Mariachi na casinosearch.sk. Budete nadšení.

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Automat s hudobnou témou
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty