Extra Stars

Extra Stars

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Extra Stars zadarmo

Zahryznite sa do chutného a čerstvého ovocia na online automate Extra Stars. Niektoré zahryznutie môže totiž pre vás znamenať sladkú odmenu v podobe zaujímavých výherných kombinácii. Tento slot nie je len obyčajným z radu klasických ovocných hier. Hráčom ponúka aj nevšedné špeciálne vlastnosti.

Kombinácie výhier v oboch smeroch

Extra Stars je výtvorom spoločnosť EGT. Autori vyskladali výherný automat do 5 valcov, 3 riadkov a 10 ľubovoľne nastaviteľných výherných línií (1,3,5,7,10). A tu sa dostávame k prvému veľkému plus tejto hry. Výherné kombinácie sú obojsmerné, čo v praxi znamená, že kombinácia zostavená minimálne z 3 rovnakých symbolov je výherná aj zľava doprava, aj sprava doľava. Jedinou podmienkou je, aby začínala na krajnom valci a neprerušovane pokračovala opačným smerom. Pri viacerých výherných kombináciách na tej istej línii platí iba kombinácia s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách vám online casino výhry sčíta.

Prečo je slot Extra Stars extra?

Na automate sa objavujú klasické ovocné symboly, ktoré sú doplnené o dva neovocné prvky. Prvým je symbol najvyššej hodnoty - Červená sedmička. Za tri jej symboly získate 100-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok, no a za päť dokonca 1000-násobok stávky. Oveľa viac zábavy a vyšších výhier prináša druhý neovocný prvok – Zlatá hviezda. Ide o expandujúci Wild symbol. Objavuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Zohráva úlohu žolíka, čiže nahrádza chýbajúci symbol výhernej kombinácie. V prípade, že ho vytočíte kdekoľvek na spomínaných troch valcoch, rozšíri sa po celom valci. Vaša šanca na zisk viacerých výherných kombinácii teda značne narastie. To ale nie je všetko, čo divoký symbol dokáže. Valec pokrytý divokými symbolmi ostane zafixovaný do ďalšieho pretočenia – bezplatného re-spinu. A pri ňom sa môžete dočkať zisku ďalších výhier. Pokiaľ by sa vám zdali vaše výhry nízke, siahnuť môžete po funkcii Gamble (Risk) a výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí správne uhádnuť farbu kartu zakrytej karty.

Progresívne EGT Jackpoty na automate

Posledným bonusom na automate Extra Stars sú 4 progresívne Jackpoty. Ich hodnoty priebežne narastajú. Rovnako ako pri hrách Secrets of Alchemy či Supreme Hot vidíte ich výšku v hornej lište nad valcami. Aby ste si mohli zahrať o nejaký z Jackpotov, na automate sa musí objaviť nápis Jackpot Cards. Keď sa tak stane, aktivuje sa bonusová hra, kde si následne budete vybrať spomedzi dvanástich kariet. Aký rovnaký symbol 3x nájdete, taký jackpot získate.

Online automat Extra Stars nájdete na eTipos.sk

Online výherný automat Extra Stars z ponuky kasína etipos.sk nie je vôbec komplikovaný a princíp jeho bonusových funkcií pochopí každý. Osloviť by nemusel len začínajúcich hráčov, ale aj tých o niečo skúsenejších. Jeho bonusové vlastnosti nás pri ňom dokázali udržať naozaj dlho. Dostupný je i v mobilnej verzii a vyskúšať si ho môžete úplne zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty