Fire Witch

Fire Witch

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Mix tém vo výhernom automate

Po roztočení valcov v hre Fire Witch vás zasiahne mix tém. Téma ovocných výherných automatov, v strašidelnom až halloweenskom prostredí cintorína s magicky príťažlivou bosorkou. Vsadiť všetko na jednu kartu sa vo svete hazardu moc nevypláca. Možno práve preto sa spoločnosť Synot Games rozhodla ísť týmto smerom a urobili veľmi dobrú prácu. Automat sa teší veľkej obľube a vy si môžete túto novinku dnes zahrať na eTipos.sk.

Strašidelný Fire Witch je 3-valcový a 3-riadkový výherný automat s 5 fixnými líniami. Niekomu by to mohlo avizovať, že na takom malom hernom poli nie je možné dospieť k veľkým výhram. Opak je ale pravdou. Aj keď sa jedná o jednoduchý, rýchly a nekomplikovaný online slot, tak mágia výhier vám určite vyčaruje úsmev na tvári.

Hrací automat graficky pôsobí veľmi prepracovane s množstvom grafických a animovaných prvkov s mierne strašidelnou melódiou. Odvahu vám ale dodá krásna ryšavá bosorka. Zmiernenie ponúkajú aj symboly ovocia (hrozno, slivka, pomaranč, citrón a čerešňa) a symbol sedmičky, hviezdy a BARu.

Do výhernej kombinácie sa započítavajú len, ak sú vo výhernej línií tri rovnaké symboly. Jednotlivé výherné línie si môžete pozrieť v Paylines v informáciách hry. Výhry na rôznych výherných líniách sa samozrejme sčítavajú.

Čarovné funkcie a bonusy

Štíhle herné pole nutne neznamená malé herné bonusy. Ani tu nechýba Wild symbol. Spoznáte ho veľmi jednoducho. Reprezentuje ho tvár našej rusovlásky v zelenom podsvietení a s nápisom Wild. Vo všeobecnosti Wild symbol figuruje ako žolík, teda nahrádza chýbajúci symbol vo výhernej kombinácií. Kombinácia zložená z troch symbolov rusovlásky vás obdarí výhrou 20 násobku vašej stávky.

Jedinečné pre túto hru je funkcia Fire Respin. Tá sa aktivuje keď na dvoch z troch valcov vytočíte na všetkých pozíciách rovnaký symbol. V tom prípade sa „nepasujúci“ valec pretočí ešte raz, čím je možné získať ešte väčšie množstvo výhier a zároveň veľkú pravdepodobnosť spustenia Fire Wheel. Nemusíte sa obávať, nie je to nič raritné. Dopracovať sa k tomu viete relatívne často.

Fire Wheel je vlastne náhodný multiplikátor. Spustíte ho, keď sa vám zobrazí na všetkých pozíciách všetkých valcoch iba jednej jediný symbol (napríklad 9krát slivka). Následne sa vám roztočí koleso, na ktorom sú násobitele. Koleso vám náhodne vytočí bonus, ktorý vám môže výhru až desaťnásobiť.

Veľmi oceníte funkciu ďalšieho násobenia výhry v podobe Gamble (risk). Princíp je jednoduchý. Musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Pri správnom tipe získavate dvojnásobok stávky. Pri nesprávnom čiastku strácate a vraciate sa k točeniu valcami.

Vyskúšajte si Fire Witch počas magickej noci na eTipos.sk

Fire Witch je prosto jednoduchý, rýchly online automat, ktorého svižnosť viete ešte zvýšiť použitím funkcie Autoplay. Je vhodný hlavne pre začiatočníkov a hráčov obľubujúcich klasiku. Myšlienka spojiť ovocné symboly so strašidelným prostredím cintorína s tekvicami sa podobne ako aj pri hre Halloween Fruits celkom osvedčila. Do toho ešte dráždivá čarodejnica, ktorá si priletí a pričaruje vám aj veľkú výhru, ktorú ešte môžete ďalej znásobiť. Dopracovať sa tu dá k naozaj čarovným výhram. Túto magickú zábavu si môžete vyskúšať aj zadarmo v online kasíne eTipos.sk. Prajeme veľa šťastia!

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno
SYNOT TIP
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty