Firespell

Firespell

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Príbehy súbojov rytierov s dračími beštiami chrliacimi plamene tu boli od nepamäti a preto je zvláštne, že sa hracie automaty s témou drakov príliš často nevyskytuje. Možno aj to bolo impulzom pre SYNOT Games, keď sa pustili do vývoja online automatu Firespell. Ten sa totiž drakmi len tak hemží.

Ako je to už u SYNOT Games zvykom, automat je síce jednoduchý, ale naozaj kvalitne graficky spracovaný a už úvodná nahrávacia obrazovka s pomaly sa zapaľujúcim názvom hry nás správne nabudila na súboj s drakom.

Vizuál automatu je naozaj podarený a jednotlivé „dračie“ symboly sú veľmi dobre spracované. Vydaril sa aj výber hudby a ďalších zvukových efektov, takže počas hrania sa naozaj cítite vtiahnutý do dobrodružstva. Autorov musíme pochváliť.

Dračí súboj o výhru

Firespell je 5 valcový, multilíniový online automat. Výherných línií je tu až 10, no počet aktívnych výherných línií si môžete zvoliť vy sami. Na výber máte 1,3,5,7 a 10 línií.

Vašim cieľom, teda okrem porazenie draka samozrejme, je vytočiť minimálne tri rovnaké symboly v určenej výhernej kombinácii na jednej alebo viacerých výherných líniách. Výherné kombinácie sú klasicky platné iba zľava doprava. Ak sa vám podarí na jednej línii vytočiť viacero výherných kombinácií, platí žiaľ len tá najvyššia. Našťastie je to však kompenzované tým, že pri viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa už hodnota výhier sčítava.

Implementovaná je tiež obľúbená funkcia gamble. Tá vám umožní po akejkoľvek výhre zdvojnásobiť jej hodnotu. Vašou úlohou pri tejto mini hre je vybrať si medzi červeným a čiernym drakom. Ak zvolíte správnu farbu, vaša výhra sa zdvojnásobený. No v prípade, že sa pomýlite hra končí a prichádzate aj o pôvodnú výhru.

Skryté bonusy online automatu Firespell

Online automat Firespell neponúka klasickú bonusovú hru, ale vďaka Wild a Scatter symbolu si aj tak môžete vychutnať nejaké tie bonusové funkcie ako pretočenia zadarmo.

Wild symbol má klasicky vo výherných kombináciách funkciu žolíka a nahrádza v nich chýbajúce symboly. Veľmi nás potešilo, že ak je Wild symbol súčasťou výhernej línie, vaša výhra z nej sa násobí x2). Neplatí to však pri Scatter symbole, ten je jediný, ktorý Wild symbol nenahrádza.

Scatter symbol s podareným obrázkom dračieho oka vám umožní vyhrať veľmi slušné peniaze. Nemusí byť pritom súčasťou výhernej línie. Stačí, aby sa objavil minimálne 3 krát kdekoľvek na valcoch a zaujímavá výhra je vaša. Okrem nej ešte dostanete aj 10 free spinov. Pokiaľ sa vám na valcoch symbol zobrazí 4 krát, dostanete 20 pretočení zadarmo a úplne najlepšie je, ak vytočíte scatter symbol na valcoch 5 krát. Okrem peňazí dostanete aj 30 free spinov.

Zaujímavosťou je, že počas hrania pretočení zadarmo sa objavujú draci, ktorí môžu náhodne meniť jeden alebo viacero symbolov na valcoch na Wild symboly, čím vám môžu pomôcť vytvoriť nové výherné línie. Počas hrania voľných spinov môžete opätovne získať ďalšie free spiny.

Zahrajte si Firespell zadarmo

Firespell nás naozaj bavil a pri jeho hraní sme po dlhšom čase opäť mali pocit, že automaty nemusia byť len strojmi na peniaze, ale aj kvalitnou zábavou. Vy si ho môžete vyskúšať napríklad v eTIPOS.sk kasíne úplne zadarmo. Kasíno ho totiž ponúka aj vo freeplay móde. Bez rizika tak môžete zisťovať či vám sadne a zoznámiť sa s jeho funkciami.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Strašidelný automat
Online kasíno
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty