Five Star Power Reels

Five Star Power Reels

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Five Star Power Reels zadarmo

Ovocný automat s 8 valcami

Menej je niekedy viac. A to pri online automate Five Star Power Reels platí do bodky. Tento úžasný 8-valcový slot vám aj napriek tomu, že neobsahuje až tak veľa bonusov, môže priniesť výhru v podobe fantastického 10 000-násobku stávky. Neveríte? Tak čítajte ďalej.

Výherný automat Five Star Power Reels vymysleli chytré hlavy zo spoločnosti Red Tiger ako rozšírenie ich klasického ovocného automatu Five Star. Po dotočení valcov na hracej ploche uvidíte až 40 symbolov, čo znamená, že sa skladá až z 8 valcov a 5 riadkov. Výherných línii je tu iba 5 a sú fixne stanovené. Zdá sa vám to na takýto online automat málo? Možno, ale určite oceníte, že výherné kombinácie sú obojsmerné, čiže platia aj zľava doprava a aj sprava doľava. Keďže hráte s 8 valcami naraz, na jednej výhernej línii tak môžete vytvoriť aj dve výherné kombinácie pozostávajúce z dvoch rozdielnych symbolov.

Podarí sa vám získať 10 000-násobok stávky?

Automat nesie moderné i klasické prvky. Tradícia je zachovaná vďaka ovocným symbolom. Za niektoré ovocné výherné kombinácie dostanete menej, za iné o niečo viac. Oveľa väčšie výhry spôsobujú dva neovocné symboly – Sedmička a symbol Five Star. Tu je výherná tabuľka jedného z nich:

  • 3x Five Star = 25-násobok stávky
  • 4x Five Star = 100-násobok stávky
  • 5x Five Star = 1000-násobok stávky

Parádny 1000-násobok stávky ponúka aj symbol Sedmičky, avšak potrebujete ju vytočiť až 8-krát.

Na automate Five Star Power Reels sa však dá získať až 10 000-násobok stávky. Ako vyhrať takúto parádnu sumu? Po každej výhernej kombinácii sa valce viditeľne zatrasú. Toto chvenie môže, ale aj nemusí, vyústiť do aktivácie bezplatných re-spinov. No a takýchto re-spinov môžete za sebou získať až 10. Takže „stačí“ vytočiť päťkrát Five Star alebo osemkrát Sedmičku, následne získať 10 re-spinov a vaša stávka sa vynásobí 10 000-krát.

Five Star Power Reels v kasíne Niké

Ako málo stačí na to, aby ste sa dopracovali k vysnívaným výhram. Na hracom automate Five Star Power Reels môžete pri potrebnej dávke šťastia získať 10 000-násobo stávky. Myslíme, že tieto slová stačia na to, aby ste si tento šikovný 8-valcový online slot vyskúšali i vy. Nájdete ho v kasíne Niké.sk. Veľa šťastia.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty