Flaming Dragon

Flaming Dragon

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Preukážte svoju odvahu

Na úvod našej recenzie jedno malé varovanie. Sloty ako tento, či Vampire Bride, neodporúčame hrať v noci. Desivý podmaz vám môže v tom lepšom prípade zrýchliť tep, v tom horšom aj vystrašiť. Pripravte sa na dobrodružnú cestu do dračej krajiny. Online hrací automat Flaming Dragon je plný skvelej desivej zábavy a hlavne možností na výhry.

Online výherný automat Flaming Dragon skonštruovala spoločnosť Booming Games. Pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 25 ľubovoľne nastaviteľných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, avšak v základnej hre. Viac vysvetlíme nižšie v recenzii. Výherné línie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na jednej výhernej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že sú výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Nechýbajú tradičné bonusy

Čo sa týka bonusov, ide o klasiku. Wild symbol v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Je dôležité dodať, že v prípade, ak tento divoký symbol vytočíte najmenej 3x, nasledujúcich 10 pretočení budú výherné línie platné v oboch smeroch, teda zľava doprava aj sprava doľava. A to znamená len jedno! Dvojnásobná šanca na zisk výhernej kombinácie.

Ďalším bonusovým symbolom je Scatter symbol. Vďaka nemu sa môžete dopracovať k tučnejším výhram, pretože ak ho vytočíte minimálne 3x, aktivujete hru s 10 voľnými pretočeniami.

Okruh bonusových vlastností uzatvára funkcia Gamble (Risk). Využiť ju môžete vždy po každej jednej výhre. Pokiaľ by sa vám výška výhry zdala nízka a chceli by ste ju o čosi navýšiť, po zakliknutí tejto funkcie sa ocitnete v novej miestnosti s dvoma truhlicami. V jednej je uložený poklad, druhá truhlica je prázdna. Áno, uvažujete správne. Vašou úlohou je tipnúť, v ktorej truhlici je poklad. Pokiaľ uhádnete, vaša výhra sa zdvojnásobí. Ak nie, prichádzate o celú výhru.

Hrajte v online kasíne

Tak čo, odvážite sa vydať na strastiplnú cestu, na ktorej konci sú ukryté poklady? Poznáte to, kto zaváha, nemá. Vyskúšajte si výherný automat Flaming Dragon v online kasíne alebo ďalšie hracie automaty zadarmo na našich stránkach.

Detaily hry

Provider
Booming Games
Téma hry
Dobrodružný online automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty