Flaming Fruits

Flaming Fruits

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Spoločnosť BETINSIGHT, ktorá sa zaoberá vývojom softvéru so zameraním na odvetvie hazardných hier, je na trhu už viac ako 8 rokov a za tento relatívne krátky čas ponúkla svojím klientom niekoľko podarených kúskov. Pre tvorcov tejto značky je prioritou vysoký výkon a solídna grafická kvalita. Ich cieľom je aj to, aby si hráči mohli zahrať hru na rôznych platformách.

Vyhrať sa dá aj na 3 riadkoch a 3 valcoch

My sme sa tentoraz zamerali na ich online hrací automat Flaming Fruits. Ako už samotný názov napovedá, ide o klasiku v podobe ovocného automatu. Pozostáva z 3 riadkov a 3 valcov. Počet výherných línii je tu 5. Najvyššiu hodnotu má symbol sedmičky. 3x zobrazená sedmička znamená 150-násobok stávky (hrá sa na 5 fixných líniách).

Ako obvykle, aj tu platí, že výherná kombinácia musí pozostávať z troch rovnakých symbolov v neprerušovanom slede zľava doprava. Pokiaľ výherných kombinácii vytočíte viac na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa kompletne sčítajú. „Malým bonusom“ tejto hry je, že ak sa vám podarí na všetkých valcoch vytočiť rovnaké symboly čerešní, pomarančov, sliviek a citrónov, konečná výhra je zdvojnásobená.

Milovníci bonusov majú smolu

Každú jednu výhru môžete ešte o čosi navýšiť prostredníctvom funkcie Gamble/Risk. Po kliknutí príslušného tlačidla (vpravo dole) sa presuniete do novej obrazovky. Vašou úlohou je uhádnuť, aká farba je pod zahalenou kartou. Pokiaľ trafíte, výhru zdvojnásobíte. Takto môžete pokračovať 5-krát. Ak však neuhádnete farbu zakrytej karty, strácate celú výhru. Okrem vyššie spomínaného „malého bonusu“ a funkcie násobenia výhier na hracom automate Flaming Fruits nenájdete žiadny iný bonusový prvok.

Viacerým hráčom online slotov sa protiví, ak musia každé jedno pretočenie vyklikávať. Aj vám? Na automate Flaming Fruits je zabudované tlačidlo automatického režimu točenia valcami, čo zaiste oceníte. Dokonca si otáčky môžete nastaviť do módu – nepretržite.

Flaming Fruits v kasíne eTIPOSu úplne zadarmo

Hlavné črty a vlastnosti výherného automatu Flaming Fruits sme vám predostreli a teraz je už len na vás, či to s touto ovocnou srandičkou skúsite. Pokiaľ áno, prekliknite sa na online kasíno eTIPOS.sk, kde si Flaming Fruits zahráte aj zadarmo pre zábavu. Alebo si na ňom skúste vytočiť rovno skutočnú výhru.

Detaily hry

Provider
Betinsight Games
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty