Flip The Chip

Flip The Chip

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Flip The Chip?

Flip The Chip sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Flip The Chip?

Flip The Chip je klasický ovocný automat, na ktorom sa objavujú aj symboly sedmičiek alebo BAR-ov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Pred štartom freespinovej hry si vyberáte zo žetónov. Získať môžete do 50 freespinov alebo násobiteľ x8.

Je možné v hre Flip The Chip získať freespiny?

Áno, získať tu môžete až 50 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online hracom automate Flip The Chip sú 4 úrovne jackpotu - Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Tieto jackpoty však nie sú úplne v každom kasíne.

Ako vyhrať na hracom automate Flip The Chip?

Náš tip: Za zobrazenie 5 symbolov červenej sedmičky získate 500-násobok stavenej sumy.

Vyskúšajte si výherný automat Flip The Chip zadarmo

Aký je hrací automat Flip The Chip

Mohlo by sa zdať, že všetky klasické ovocné automaty sú „na jedno kopyto“. Ponuky kasína sa priam prehýbajú názvami hier ako Flaming Fruits, 30 Spicy Fruits, Hell Fruits, či Fruit Jack. Rozlíšiť ich možno iba podľa toho, od akého vývojára pochádzajú. Našťastie kreatívne mozgy iGamingových spoločností pracujú na plné obrátky a neustále sa ich snažia modernizovať. Ovocný automat Flip The Chip z dielne spoločnosti Synot Games je toho jasným dôkazom.

Aj keď jeho názov tomu nenapovedá, Flip The Chip radíme do kategórie klasických ovocných automatov. Nachádza sa na ňom 5 valcov s 3 riadkami a 5 fixne danými výhernými líniami. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa skladá minimálne z troch rovnakých symbolov, začína na prvom valci vľavo a pokračuje smerom doprava.

Ako získať 500-násobok stávky

Grafika hracieho automatu Flip The Chip je jednoduchá a pri hraní neruší. Rozlíšenie je prehľadné a všetky symboly sú detailne spracované. Každá dosiahnutá výhra je sprevádzaná žiarivými efektami. Všetko umocňuje príjemná hudba na pozadí, ktorá pri hraní navodí ten správny pocit. Na valcoch sa točia tradičné symboly ovocia, BAR-y a sedmičky. Ovocné prvky majú nižšie hodnoty výhier, ďaleko viac získate s neovocnými symbolmi. Za tri sedmičky si prilepšíte o 20-násobok stávky, za štyri dokonca o 100-násobok, no a za 5 symbolov sedmičky ide o výhru v hodnote 500-násobku stavenej sumy.

Slušná porcia bonusov automatu

Pozrime sa na bonusovú ponuku automatu Flip The Chip, ktorá nie je vonkoncom chudobná. Tešiť sa môžete na Wild symboly, Scatter symboly, freespiny aj násobitele výhier. Poďme však pekne poporiadku. Symbol čapice je Wild symbolom, no v základnej hre sa vôbec neobjavuje. Na tento symbol, ktorý je žolíkom a dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, narazíte iba pri hre s voľnými pretočeniami. Tú aktivujete vtedy, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte minimálne trikrát Scatter symbol. Okrem výhry podľa výhernej tabuľky obdržíte aj 5 freespinov s násobiteľom výhier x2. Ešte pred samotným spustením freespinovej hry sa všetky valce, na ktorých sa nachádzali Scatter symboly, premenia na žetóny. Vy si následne zvolíte, ktoré žetóny kliknutím odkryjete. Získať tak môžete ďalšie freespiny alebo násobitele výhier. Maximálne je možné získať 50 voľných pretočení a multiplikátor výhier až x8. Nezabúdajte na fakt, že počas freespinovej hry sa na valcoch objavujú už aj Wild symboly. Dostať na do tejto bonusovej mini hry stojí naozaj za to. Na zveľadenie výhier môžete využiť ešte aj funkciu Gamble (Risk).

Pestrú ponuku bonusov uzatvárajú obľúbené progresívne jackpoty Synot Progressive Bonus. Nenájdete ich síce všade, no ak ich má online casino nasadené, hodnoty všetkých štyroch – Diamond, Gold, Silver a Bronze vidíte ich priamo nad valcami. Akákoľvek stávka hráča zvyšuje ich hodnotu. Vyhrať niektorý z nich môže kedykoľvek ktorýkoľvek hráč.

Automat Flip The Chip aj zadarmo na Niké.sk

Čím viac Scatter symbolov počas základnej hry vytočíte, tým viac bonusov získate. Nám sa podarilo dosiahnuť najviac 26 freespinov s multiplikátorom x3. Tromfnete nás? Zahrajte si online výherný automat Flip The Chip vo svete hier v online kasíne Niké.sk a skúste nás prekonať.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty