Forest Fruit

Forest Fruit

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Forest Fruit zadarmo

Ako hrať automat Forest Fruit

Sú pre vás ovocné automaty pasé alebo si ich z času na čas radi zahráte rovnako ako my? Tak či onak, dostal sa nám „pod ruku“ online výherný automat Forest Fruit. Vytvorila ho spoločnosť Tech4bet, ktorá má vo svojom portfóliu množstvo ovocných či retro slotov (Wild Joker 50, 243 Simply Ways, ...). Už si len vybrať ten správny. Ale ako, keď je ich toľko? Možno zaváži bonusová ponuka. A slot Forest Fruit ju má naozaj štedrú. Veď posúďte sami.

5 valcov, 3 riadky a 20 pevne stanovených výherných línií. To vás čaká na online hracom automate Forest Fruit. Kombinácie na ňom sú výherné vtedy, ak v smere zľava doprava vytočíte na susediacich valcoch minimálne 2 (zvončeky a sedmičky) alebo 3 (zvyšné ovocie) rovnaké symboly. Na ceste k atraktívnejším výhram môžete využiť hneď niekoľko bonusových funkcií a vlastností. Toto sú oni:

Ako vyhrať? Pomocou príťažlivej bonusovej ponuky automatu

Wild symbol v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. Okrem toho má v sebe zabudované aj multiplikátory resp. násobitele výhier. Výherná kombinácia vytvorená Wild symbolom sa vynásobí podľa toho, koľko Wild symbolov sa v nej nachádza:

  • 1x Wild symbol = výhra sa násobí x2
  • 2x Wild symbol = výhra sa násobí x4
  • 3x Wild symbol = výhra sa násobí x8
  • 4x Wild symbol = výhra sa násobí x16

Scatter symbolom je žltá hviezda, ktorá sa zobrazuje iba na druhom, treťom a štvrtom valci automatu Forest Fruit. Ak ju na nich vytočíte, presuniete sa do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. Počas freespinovej hry dochádza k ďalšiemu špeciálnemu javu. Výherná kombinácia zostane na svojom mieste, automaticky sa spustí bezplatný re-spin, čo môže viesť k rozšíreniu už zafixovanej výhernej kombinácie. Takýmto spôsobom sa dá pokračovať dovtedy, kým budete vytáčať ďalšie a lepšie výherné kombinácie. Ak už taká nepríde, bezplatné re-spiny skončia.

Online automat Forest Fruit nájdete v kasíne

Pokiaľ máte radi klasiku a pred vizuálom a tematikou automatu pozeráte skôr na jeho špeciálne vlastnosti a bonusovú štruktúru, Forest Fruit vám v takomto prípade vrelo odporúčame. My sme pri ňom strávili viac času ako sme pôvodne zamýšľali a užili sme si s ním dostatok zábavy. Ak zaujal aj vás, vyskúšať si ho môžete v online kasíne eTipos.sk, kde to ide aj zadarmo a aj cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty