Fruit Awards

Fruit Awards

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Šťavnatá klasika, ktorá neomrzí

Ponuka ovocných online automatov je v dnešnej dobe presýtená. Nájdete medzi nimi také, ktoré disponujú rôznymi funkciami, ale aj také, ktoré radíme medzi čisté klasiky. Na každý jeden druh nájdete hneď niekoľko hier. Ak hľadáte graficky prepracovanú hru plnú funkcií a bonusov, stačí chvíľa hľadania a určite na nejakú natrafíte. Pre tých z vás, ktorí si na také niečo nepotrpia a hľadajú jednoduchú a čistú zábavku, príp. klasiku, je tu výherný automat Fruit Awards od Synot Games, ktorý si môžete zahrať aj v renomovanom online kasíne eTipos.sk na Slovensku.

Fruit Awards je klasický 4-valcový a 3-riadkový výherný automat s fixnými 81 výhernými líniami. Neplatí tu teda koncept, že si sami nastavujete, na koľko línií chcete hrať. Jediné, čo si volíte, je výška stávky. Grafické spracovanie je tiež veľmi jednoduché a príjemná melódia vás dokáže celkom uvoľniť.

Na hracom poli sú umiestnené klasické symboly ovocia, ako čerešňa, citrón, slivka, pomaranč, hrozno a melón, a symboly 7 a BAR. Do výhernej kombinácie ich potrebujete vytočiť aspoň tri v danej výhernej línií. Začínať musia na prvom valci zľava a pokračovať doprava po susedných valcoch. To je čistá klasika.

Za čo musíme vývojárov pochváliť je pridanie Wild symbolu s multiplikátorom. Wild symbol teda jednak supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácií a zároveň výhru z tejto kompozície znásobuje. Ak je súčasťou zloženia len jeden symbol Wild, výhru zdvojnásobuje, pri dvoch štvornásobuje a pri troch až osemnásobuje. Viac Wild symbolov vo výhernej kombinácií byť nemôže, lebo Wild symboly nemôžu samo osebe vytvoriť výhernú kombináciu.

Druhú vec, ktorú oceňujeme je funkcia Gamble (risk). Akonáhle vytočíte nejakú výhernú kombináciu vedľa tlačidla Spin sa ukáže ikonka dvoch kariet. Vašou úlohou bude uhádnuť farbu otočenej karty. Ak tipnete správne, výhra sa vám zdvojnásobí. Pri zlom odhade výhru strácate a vraciate sa naspäť do hry.

No pozor, hlavne pri zapnutej funkcií Autoplay sa táto ikonka veľmi rýchlo vytratí. Preto buďte rýchly, alebo automatické točenie valcami vôbec nezapínajte ak chcete využívať na znásobenie výhier aj funkciu Gamble.

Vytočte si tú správnu cenu v eTipos.sk

Podčiarknuť povedané, jedná sa o klasický jednoduchý online výherný automat, ktorý rozhodne nesklame a ani neomrzí. Je určený hlavne pre milovníkov klasiky, alebo nováčikov. Aj tu sa viete dopracovať k pekným výhram za sprievodu veľkého potlesku a hlavne zabaviť. Svoje šťastie si môžete otestovať aj pri hre zadarmo, každé slovenské licencované online casino vám túto možnosť poskytne.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
SYNOT TIP
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty