Fruit Awards

Fruit Awards

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Awards?

Fruit Awards je 4valcový výherný automat s 3 riadkami a 81 výhernými líniami, ktoré sú fixne dané.

Aká je téma hry Fruit Awards?

Ide o klasický online automat so symbolmi ovocia, sedmičiek a BAR-ov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Z bonusových symbolov obsahuje Fruit Awards iba Wild symboly.

Je možné v hre Fruit Awards získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Fruit Awards môže obsahovať aj hru o Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Záleží od nastavenia v kasíne. Okrem toho niektoré kasína do automatu nasadzujú svoje vlastné lokálne platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Awards?

Náš tip: Wild symbol vo výhernej kombinácii výhru automaticky zdvojnásobí.

Vyskúšajte si výherný automat Fruit Awards zadarmo

Šťavnatá klasika, ktorá neomrzí

Ponuka ovocných online automatov je v dnešnej dobe presýtená. Nájdete medzi nimi také, ktoré disponujú rôznymi funkciami, ale aj také, ktoré radíme medzi čisté klasiky. Na každý jeden druh nájdete hneď niekoľko hier. Ak hľadáte graficky prepracovanú hru plnú funkcií a bonusov, stačí chvíľa hľadania a určite na nejakú natrafíte. Pre tých z vás, ktorí si na také niečo nepotrpia a hľadajú jednoduchú a čistú zábavku, príp. klasiku, je tu výherný automat Fruit Awards od Synot Games, ktorý si môžete zahrať aj v renomovanom online kasíne eTipos.sk na Slovensku.

Fruit Awards je klasický 4-valcový a 3-riadkový výherný automat s fixnými 81 výhernými líniami. Neplatí tu teda koncept, že si sami nastavujete, na koľko línií chcete hrať. Jediné, čo si volíte, je výška stávky. Grafické spracovanie je tiež veľmi jednoduché a príjemná melódia vás dokáže celkom uvoľniť.

Na hracom poli sú umiestnené klasické symboly ovocia, ako čerešňa, citrón, slivka, pomaranč, hrozno a melón, a symboly 7 a BAR. Do výhernej kombinácie ich potrebujete vytočiť aspoň tri v danej výhernej línií. Začínať musia na prvom valci zľava a pokračovať doprava po susedných valcoch. To je čistá klasika.

Za čo musíme vývojárov pochváliť je pridanie Wild symbolu s multiplikátorom. Wild symbol teda jednak supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácií a zároveň výhru z tejto kompozície znásobuje. Ak je súčasťou zloženia len jeden symbol Wild, výhru zdvojnásobuje, pri dvoch štvornásobuje a pri troch až osemnásobuje. Viac Wild symbolov vo výhernej kombinácií byť nemôže, lebo Wild symboly nemôžu samo osebe vytvoriť výhernú kombináciu.

Druhú vec, ktorú oceňujeme je funkcia Gamble (risk). Akonáhle vytočíte nejakú výhernú kombináciu vedľa tlačidla Spin sa ukáže ikonka dvoch kariet. Vašou úlohou bude uhádnuť farbu otočenej karty. Ak tipnete správne, výhra sa vám zdvojnásobí. Pri zlom odhade výhru strácate a vraciate sa naspäť do hry.

No pozor, hlavne pri zapnutej funkcií Autoplay sa táto ikonka veľmi rýchlo vytratí. Preto buďte rýchly, alebo automatické točenie valcami vôbec nezapínajte ak chcete využívať na znásobenie výhier aj funkciu Gamble.

Vytočte si tú správnu cenu v eTipos.sk

Podčiarknuť povedané, jedná sa o klasický jednoduchý online výherný automat, ktorý rozhodne nesklame a ani neomrzí. Je určený hlavne pre milovníkov klasiky, alebo nováčikov. Aj tu sa viete dopracovať k pekným výhram za sprievodu veľkého potlesku a hlavne zabaviť. Svoje šťastie si môžete otestovať aj pri hre zadarmo, každé slovenské licencované online casino vám túto možnosť poskytne.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty