Fruit Blox

Fruit Blox

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Fruit Blox, to je 6 valcov, 4 riadky a až 4 096 ciest k výhre

Predstavujeme vám ďalšiu ovocnú lahôdku z ponuky kasína niké, ktorá nesie rukopis spoločnosti Red Tiger. Táto spoločnosť je síce na trhu len krátko, no jej kasínové hry sú pozoruhodné a okamžite si našli početný tábor fanúšikov. Grafika a zvukové efekty online slotov sú na vysokej úrovni, vyzdvihujeme však najmä ich bonusovú výbavu.

Fruit Blox nie je len taký obyčajný online výherný automat. Svedčí o tom predovšetkým jeho zloženie. Zostavený je totiž až zo 6 valcov a 4 riadkov. K tomu, ako sa dopracovať k výhre, vedie až neuveriteľných 4 096 ciest. Línie sú výherné vtedy, ak sa v smere zľava doprava minimálne na troch valcoch objavia rovnaké symboly.

„Megasymboly“ a dvojnásobky výhier

Na slote nájdeme tradičné symboly ovocných automatov - čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná, BAR-y, zvončeky, hviezdy a sedmičky. Tu však musíme poznamenať, že sa neobjavujú iba v obyčajnej veľkosti. Všetky symboly sú zväčšené a to v rozmeroch 2x2, 3x3 a 4x4. V prípade, že by ste vytočili dva „megasymboly“ vedľa seba, výhra sa automatický zdvojnásobí.

Cez freespiny k Wild symbolom

Poriadny víchor na automate môže spôsobiť aj Scatter symbol. V tomto prípade je vyobrazený ako symbol Freespinu a podobne ako u obyčajných symboloch sa objavuje v zväčšených formátoch. Každé jedno políčko symbolu Freespin znamená jedno voľné pretočenie. Pokiaľ by sa vám teda podarilo vytočiť tento bonusový symbol vo formáte 3x3, získate 9 pretočení zdarma.

Ešte predtým ako vkročíte do freespinovej hry, automat náhodne vyberie spomedzi všetkých symbolov jeden, ktorý bude Wild symbolom. Ten je počas bonusovej hry žolíkom, čiže supluje všetky chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Vo freespinovej hre sa nám často darilo vytočiť „divoké megasymboly“, čo sa ihneď odzrkadlilo na našom hráčskom účte. Naozaj skvelá práca od autorov tohto slotu.

To je, čo sa bonusov automatu Fruit Blox týka, všetko. Možno sa vám bude zdať táto ponuka mizerná a chudobná, ale po niekoľkých pretočeniach zistíte, že kombinácia „megasymbolov“ a bonusovej hry s voľnými pretočeniami vám na zisk atraktívnych výhier bude úplne stačiť. No a samozrejme nesmieme zabúdať na kasínové bonusy a promoakcie, ktoré čakajú v kasíne nielen na nových hráčov. Presvedčte sa sami!

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty