Fruit Zen

Fruit Zen

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Ovocných automatov je v online kasínach neúrekom. Vybrať spomedzi nich ten, pri ktorom sa nielen zabavíte, ale aj čosi zaujímavé vyhráte, môže byť vskutku náročné. Ak ste doteraz na svojho favorita nenatrafili, skúste šťastie s online výherným automatom Fruit Zen od spoločnosti BETSOFT.

Automat iba s jedným bonusom

Na úvod musíme uviesť, že online slot Fruit Zen je určený predovšetkým začínajúcim hráčom. Milovníci bonusových hier budú sklamaní, pretože medzi symbolmi čerešní, sliviek, jabĺk či malín sa točí iba jeden jediný bonusový symbol. Ide o Wild symbol, ktorý má však v sebe zakomponované až dve vlastnosti. V prvom rade ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no okrem toho aj expanduje po celom valci. To znamená, že ak ho vytočíte, rozšíri sa po celom valci a následne na to sa spustí jedno voľné pretočenie (re-spin). Z toho môže vzniknúť niekoľko výherných kombinácii.

Skvelé je aj to, že výherné kombinácie platia nielen zľava doprava, ale aj sprava doľava. Začínať musia na prvom valci zľava alebo na prvom valci sprava. Rovnaké symboly musia za sebou nasledovať v neprerušovanom slede. V prípade viacerých výherných kombinácií na tej istej línii platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, hodnota výhier sa sčítava.

Vyberte si svoj šťastný automat

Celkovo na nás hra pôsobila veľmi jednoducho a hlavne oddychovo. A možno až príliš. Celý automat je totiž vsadený do scenérie vlniacej sa morskej hladiny, no a počas točenia valcami hrá pokojná, dokonca až uspávacia hudba. Ešteže sa dá vypnúť. Pokiaľ nepatríte k nejakým skúseným borcom a vašou prioritou nie je vyšperkovaná bonusová štruktúra, automat Fruit Zen by sa vám mohol zapáčiť. Vyskúšajte a sami uvidíte.

Detaily hry

Provider
Betsoft
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty