Fruiti

Fruiti

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Fruiti zadarmo

Jednoduchý, rýchly, prehľadný a medzi hráčmi pomerne obľúbený. Tak by sa dal v skratke charakterizovať výherný automat Fruiti od spoločnosti SYNOT GAMES, ktorý by sme pokojne zaradili do kategórie klasických automatov.

Na začiatok treba podotknúť, že ak preferujete online sloty s bohatou bonusovou štruktúrou, automat Fruiti nebude pre vás obľúbenou šálkou kávy. Na valcoch v rozložení 5x3 sa točí totiž iba jediný bonusový symbol – Scatter symbol. Wild symboly, freespiny či bonusové nadstavby hry budete na ňom hľadať márne. Pre niekoho plus, pre niekoho mínus. Záleží od uhľa pohľadu.

My sme pri ňom dokázali stráviť viac času, ako sme si na začiatku mysleli. Upútal nás hlavne pekným a nerušivým grafickým vizuálom, kde všetky symboly žiaria na pozadí červených animovaných plameňov. Na samotných valcoch sa točia tradičné ovocné symboly – Sedmičky, Melóny, Hrozná, Slivky, Jablká, Citróny a Čerešne. Výherné kombinácie, ktoré sa môžu vyskytnúť na 5 výherných líniách, platia zľava doprava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa automaticky sčítavajú.

Za 5x symbol Sedmičky ste v balíku

Najvyššiu hodnotu má symbol Sedmičky. Dokonca vyššiu ako Scatter symbol, ktorý ale nemusí byť vo výhernej línii.

  • 3x Sedmička = 20-násobok stávky
  • 4x Sedmička = 200-násobok stávky
  • 5x Sedmička = 500-násobok stávky
  • 3x Scatter = 2-násobok stávky
  • 4x Scatter = 10-násobok stávky
  • 5x Scatter = 50-násobok stávky

Aby sme nezabudli, každú jednu výhru môžete niekoľkokrát znásobiť a to pomocou funkcie Gamble/Risk. Vašou úlohou je uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu a návrat k valcom.

Zahrajte si Fruiti aj zadarmo na eTIPOS.sk

Na záver už len dodáme, že online hrací automat Fruiti je ideálny pre začínajúcich alebo neskúsených hráčov. O hre budete mať od začiatku prehľad. Nemusíte sa obávať žiadnych sofistikovaných bonusových hier, kde na pochopenie ich princípu potrebujete o niečo viac času. Vyskúšajte si tento kúsok, kľudne aj zadarmo, v slovenskom online kasíne – eTIPOS.sk.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty