Fruits'n'Fire

Fruits'n'Fire

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Fruits'n'Fire zadarmo

Ovocná päťvalcová klasika

Do zástupu ovocných automatov pridávame ďalší s názvom Fruits'n'Fire. Za tento kúsok môžete byť vďačný vývojárom zo spoločnosti Synot Games, ktorý ho tentokrát zasadili do trocha ohnivého prostredia. Možno aby vás rozohriali pri pretáčaní valcov a zisku veľkých výhier. Tie si môžete vytočiť a naplno užiť aj v online kasíne na eTipos.sk.

Fruits'n'Fire je 5-valcový a 3-riadkový výherný automat s 5 fixnými líniami. Voliteľné línie v slotoch od Synot Games sú skôr rarita. Tu si teda nastavujete iba celkovú stávku na 1 pretočenie valcami, ktorá sa pohybuje až do maxima 90 €.

Graficky slot pôsobí veľmi „žhavo“. Podobne ako kombinácia ľadu a ohňa v Blazing Ice, aj tu nás šľahajúce plamene po stranách hernej plochy dokázali perfektne rozpáliť pre veľké výhry. Symboly ovocia sú jednoducho znázornené, aj keď je hra plná animácií a chytľavej melódie.

Ovocné symboly sú zastúpené čerešňami, citrónmi, pomarančmi, slivkami, hroznom a melónom. Aby to nebolo moc suché, tak sa v hre objavujú aj symboly sedmičky a zvona. Výhernú kombináciu tvoria minimálne tri rovnaké symboly, okrem sedmičky. Kombináciu viete vytvoriť aj s dvoma sedmičkami. Všetky kombinácie musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať v neprerušovanom slede po susedných valcoch doprava po predom definovaných líniách. Formácie všetkých 5 výherných línií nájdete v Paylines. Ak vytočíte viac výherných kombinácií na jednej výhernej línií, platí iba tá, ktorá má najvyššiu hodnotu. Výhry z viacerých kombinácií na väčšom počte výherných línií sa sčítavajú.

Ohnivý Wild a hviezdne Scatter symboly

Prečo by vývojári opäť vymýšľali koleso, keď môžu použiť niečo, čo je overené časom a zároveň stále populárne. Wild symbol má podobu fialových plameňov s nápisom Wild. Dokáže nahrádzať chýbajúci symbol v potencionálnej kombinácií. Ak je táto kombinácia aj výherná, tak sa zmení na Expandujúci Wild symbol, čím premení celý valec na Wild. Tým sa vytvára ešte väčšie množstvo kombinácií a aj výhier. Zobrazujú sa len na 2., 3. a 4. valci.

Ani Scatter symboly nechýbajú. Dokonca sú tu až dva. Oba majú v symbole hviezdu, akurát Extra Scatter symbol nesie ešte nápis Fruits'n'Fire. Ak vytočíte aspoň tri Scatter symboly, kdekoľvek na hernom poli, získavate výhru v podobe až 100-násobku vašej stávky. Pri vytočení troch Extra Scatter symbolov výhra činí iba 30 násobok stávky.

Vašu výhru môžete ešte pekne znásobiť využitím funkcie Gamble (risk). Pri jej aktivovaní musíte uhádnuť farbu zakrytej karty, buď červenú alebo čiernu. Ak vás tip bol správny, získavate dvojnásobok vašej pôvodnej výhry. S nesprávnou odpoveďou výhru strácate a vraciate sa naspäť na točenie valcami.

Ani v tomto slote nechýba často používaná funkcia Autoplay.

Roztočte pekelné valce v online kasíne eTipos.sk

Pre kasína je výhodné mať širokú ponuku výherných ovocných automatov, pre celkové nasýtenie dopytu hráčov. Niektorým vyhovujú jednoduché klasiky, iným zase „nadupané“ sloty s množstvom funkcií a bonusov. A ktorý vyhovuje viac vám? Istotne si aj tento nájde svojich fanúšikov. Tieto pekelné valce si môžete v internetovom kasíne roztočiť aj zadarmo .

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty